2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evet dogru diyorsun o aklımdan çıkmış tamamen görsel olarak güzel de rahat olmadıktsn sonra almanın anlamı yok
Ben pentiye bakıyorum sürekli stok yok düştüğü gibi alacagim hemen

Ben bunu alabildim istediğim tükenince :)

Ömründen ömür gitmistir kadının. Şimdiki şartlarda olsaymış eminim "sezaryeeeeen, beni bayıltııınnnn" diye bağırırdı kadın. Gebelik şekeri fln mı vardı acaba kadında?
Annanem işte 80 yaşında kadın o zamanda varsa da nereden bilsinler evde doğurmuş 🤣şu anda şekeri var tabi ama o gençken yokmuş

Benim anneannemde 5kiloyla doğurmuş yaaa 1 tanesini hemde kendi evinde köyde önceden hastanemi var dı böyle en ideal 3kilo aslınd aya
Ya diyorum o zamanda nasıl normal doğum oluyormuş şimdi yok açıklık fazla olması yok bebek ters duruyor bir sürü problem çıkıyor hop sezeryan🤣

• Komik
Reactions: Jou

Ben bunu alabildim istediğim tükenince :)
Çok güzelmiş güle güle giy bende bu tarz yedek pijama alacağım bakalım 😍

Ya diyorum o zamanda nasıl normal doğum oluyormuş şimdi yok açıklık fazla olması yok bebek ters duruyor bir sürü problem çıkıyor hop sezeryan🤣
Heee kızzz sonunda ne olacağı belli değil biz konuşuyoruz illede normal doğumm😂😂😂😂 tam nornal olcak bi bakıyosun sezaryen😂😂

Canım çok sıkıldı ya kaynanamın hakkını nasıl öderim ben, yemek getirirken kadın elindeki tabağı düşürmüş merdiven dairesine, nasıl üzüldü bişey yemedin kızım aklım kaldı diyor 🥺 yaşlı haliyle yemek taşıyıp duruyor. Bugün ki ağlayacağım şeyi buldum 🤦‍♀️
Yaaa minnoş kadın. Allah daha iyi etsin aranızı 🌺

Canım çok sıkıldı ya kaynanamın hakkını nasıl öderim ben, yemek getirirken kadın elindeki tabağı düşürmüş merdiven dairesine, nasıl üzüldü bişey yemedin kızım aklım kaldı diyor 🥺 yaşlı haliyle yemek taşıyıp duruyor. Bugün ki ağlayacağım şeyi buldum 🤦‍♀️
Ya kıyamam ne güzel, Allah razı olsun. Bizimkiler de ilgi alaka gostermedigi gibi senden ilgi alaka bekliyorlar. Şaka maka böyle zamanlarda anlıyor insan çevresindeki insanların kıymetini veya kıymetsizliğini.

4ün üstü 5 e yakın olursa etkiliyormuş diye biliyorum. Tabi doktor annenin özelliklerinede dikkat edip karar veriyormuş.
Amaan dur bakalım belli olacak
Kız benim elti benden sonra geldi hemen bebeği oldu başladı bana gıcık vermeye işte annem şunu aldı bebeğe kaç hurç kırklık getirdi ki hepsi yalan biz bişry görmedik bebeğin ilk hastane çıkışını beşiğini bebek arabasını pusetini ben aldım düşün o derece 😆baktım öyle mi ben asla hava atmam ama gelsin de kırklık nasıl olurmuş Bi görsün istedim bu arada kendisi yine hamile aramızda sadece iki hafta var 🤣
Ayy Allahım neleri düşünmüş ya
Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah çok merak ediyorum ne kadar iri olacak 🤣
Ayy bende ya dün yakınımın doğdu 3.800 doğmuş çok şeker ya yumuk yumuk

X