2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok şıklar güle güle kullanın ☺️ Bende birkaç model beğendim ama TC de fiyatlar uçsuz bucaksız insan ne alacağını şaşırıyor 🤣
Çok sağolasın canım💜

Evet her şeyin fiyatı uçtu maalesef canım ülkemde 😭
Gerçekten çok üzülüyorum, düşecek gibi de durmuyor. Bilmiyorum ne olacak. Allah yardımcınız olsun, benimde tüm ailem orada onları ziyaret edeceğim zaman bir mutfak alışverişi yapayım dedim aldığım azıcık bir şey dünyanın parası tuttu 😭

turkish-americano turkish-americano çok güzeller,güle güle kullanın inşallah 😚 Bende çok istiyorum böyle çekmeceli sifonyer ama bebiş 2 yaşına kadar bizim yanımızda yatacak beşiğinde henüz oda yapmayacagimiz için parça parça almak istemiyorum.
Çok teşekkürler teyzesi🥰

İyi düşünmüşsün canım kafadan rahat 2 sene sizinle uyuyacaksa şimdiden almanın gereği yok, ben 6-7 aydan sonra odasını ayırmayı düşünüyorum hatta bazen öğlen uykularında bile odasında uyutabilirim alıyım dedim evde müsait olduğu için. 1 aya kadar da beşiği alacağım inşallah☺️

Bunlar var ya 50 liraydı 4 lüsü😂 uzun zamanda gidiyor. Bi baktım 200 lira olmuş şok oldum bende. Ama ben 100 liraya aldım indirimde denk getirip 😂
Bende kullanıyorum aynen canım ya ne kadar uçmuş fiyatı.Seneye kışa lazere gidicem zaten baska bebe de düşünmüyorum:) Lazer bundan ucuza gelir🤣

Sağol canım daha güzeli sizin olsun inşallah☺️
İleriki yıllarda da kullanır diye düşündüm. Bizimde muhtemelen her yer alt değilştirme yeri olcak😁

Teoman ismini seçtik bebişe 🥰
Seninkisi de mi oğlandı?

Çok teşekkürler canım 😊
İsmi de güzelmiş adıyla yaşasın inşallah.Benim de erkek ama adı yok henüz🤣Babamız sağolsun 🙄

Çok sağolasın canım💜

Evet her şeyin fiyatı uçtu maalesef canım ülkemde 😭
Gerçekten çok üzülüyorum, düşecek gibi de durmuyor. Bilmiyorum ne olacak. Allah yardımcınız olsun, benimde tüm ailem orada onları ziyaret edeceğim zaman bir mutfak alışverişi yapayım dedim aldığım azıcık bir şey dünyanın parası tuttu 😭
Malesef bu sene çok kötü oldu ortalık Allah daha da beterinden sakınsın inşallah geçici bir süreçtir herkes rahat bir nefes alır 🙏

Kız sen bayağı üşengeçsin sanırım🤣Bebiş doğunca napacaksın😃
Ben ve üşengeçlik hiç olmadı bu işten gocunmam çok yoğun bir işte çalışıyorum zaten 😊 Göbeğimden göremiyorum onun yüzünden jileti çok farklı alanlara vurdum eğilemiyorumda uzun süre ayakta duramıyorum zorluyor beni baya.. Bebiş doğunca tek endişem izin sürem bitince işe başlamak 🙈

X