2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok şıklar güle güle kullanın Bende birkaç model beğendim ama TC de fiyatlar uçsuz bucaksız insan ne alacağını şaşırıyor
Çok sağolasın canım

Evet her şeyin fiyatı uçtu maalesef canım ülkemde
Gerçekten çok üzülüyorum, düşecek gibi de durmuyor. Bilmiyorum ne olacak. Allah yardımcınız olsun, benimde tüm ailem orada onları ziyaret edeceğim zaman bir mutfak alışverişi yapayım dedim aldığım azıcık bir şey dünyanın parası tuttu

Çok teşekkürler teyzesi

İyi düşünmüşsün canım kafadan rahat 2 sene sizinle uyuyacaksa şimdiden almanın gereği yok, ben 6-7 aydan sonra odasını ayırmayı düşünüyorum hatta bazen öğlen uykularında bile odasında uyutabilirim alıyım dedim evde müsait olduğu için. 1 aya kadar da beşiği alacağım inşallah

Bunlar var ya 50 liraydı 4 lüsü uzun zamanda gidiyor. Bi baktım 200 lira olmuş şok oldum bende. Ama ben 100 liraya aldım indirimde denk getirip
Bende kullanıyorum aynen canım ya ne kadar uçmuş fiyatı.Seneye kışa lazere gidicem zaten baska bebe de düşünmüyorum:) Lazer bundan ucuza gelir

İsmi de güzelmiş adıyla yaşasın inşallah.Benim de erkek ama adı yok henüzBabamız sağolsun

Malesef bu sene çok kötü oldu ortalık Allah daha da beterinden sakınsın inşallah geçici bir süreçtir herkes rahat bir nefes alır

Kız sen bayağı üşengeçsin sanırımBebiş doğunca napacaksın
Ben ve üşengeçlik hiç olmadı bu işten gocunmam çok yoğun bir işte çalışıyorum zaten Göbeğimden göremiyorum onun yüzünden jileti çok farklı alanlara vurdum eğilemiyorumda uzun süre ayakta duramıyorum zorluyor beni baya.. Bebiş doğunca tek endişem izin sürem bitince işe başlamak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…