2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa doğru 😅 duşa girer girmez ilk iş ılık suyla o işi halledip sonrasında duş almak belki sorunu çözer 😄
Ay bir sürü şey dönüyor kafamda benim şimdi jiletli halde ne kadar az su sabun değdirirsem o kadar iyidir diye.. Her şeyden korkar oldum zarar olur diye. O yüzden tüm temizlikten sonra jilete koşuyorum 🙈

Benimkilerde yıkancak koyulcakk oda resmen 10 yasina kadar kullanırr bi yatak dolap alırız zamanında 😂😂 bende bayram yaklaşınca ederim diye düşünüyorum ama bilmiyorum🙄
Yavaş yavaş yaparız artık canım
Bacım gelemezsem benim yerime de sütünü havaya kaldır😁
Süt kadehim senin için kalkacak😂

• Komik
Reactions: Jou
Ben bakmadan halledebiliyorum sanırım 😂😂😂 aynayla yapan da varmış. Ben gilette venüs breeze kullanıyorum memnunum tavsiye ederim
Sen ustalaşmışsın kuzu 🙈 Ben uzun süredir ağda ile alıyorum ya da aldırıyordum. Ya geçen markette bulamadım çok tutuluyor galiba ya da stok girmiyorlar. Bende smiple serisinden iki bıçaklı uygun olanlardan bişi aldım kendinden hafif jel gibi bantlı 🙈

Sen ustalaşmışsın kuzu 🙈 Ben uzun süredir ağda ile alıyorum ya da aldırıyordum. Ya geçen markette bulamadım çok tutuluyor galiba ya da stok girmiyorlar. Bende smiple serisinden iki bıçaklı uygun olanlardan bişi aldım kendinden hafif jel gibi bantlı 🙈
Keşke bende ağda yaptırabilsem acı eşiğim düşük sanırım 🙈

Fiyatı çok arttı netten al ben yarı fiyatına alıyorum hep😂

Hayırlı geceler kızlar
Tüm gün yataktan çıkamayan ben
Gece bir iyilik geldi MaşaAllah
ama saat 10 dan sonra geldi :KK48:
Ne süpürge açabiliyorum ne bir şey. Yinede durmadım

Biz yatak odasında halı kullanmıyoruz benim alerjiden dolayı. Kalktım odayı kırkladım.
Halı olmadığı için süpürge açmamada gerek kalmadı
3-5 kere mopla silince tertemiz oldu
Toz aldım
Nevresim değiştim
Diğerlerini yıkadım astım.
Bir odadan kurtuldum Yani :KK6:
Bıraksalar tüm evi süpürebilecek enerji var şuan
Ama şartlar el vermiyor :KK51:

X