2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ama o da her seferinde uğraşmak zor olur işte be azıcık üşengecim de. Ya süpürge yapmak çok zor geliyo önceden beri. Olmadı uzun saplılardan alırım puffff
Zor değil annem de öyle yapıyor. Senede 1-2 kez yıkamadan yıkamaya koli bandıyla alta yapıştırıyor birşey olmuyor.

Kız benimde öyle oluyor akşama doğru bi enerji evi dip köşe temizlesem yaparım yani

Selam kizlar

Benim oglanin şifonyeri ile komodinini aldık.
Yavaştan birleştiriyoruz parçalarını.

Şu modeller, şifonyerinin üstünü alt değiştirme alanı yapıcam

Eklentiler

• 11164742-7339-4040-A856-F80776E112E8.png
    138,9 KB · Görüntüleme: 40
  • 4B117AE2-58E3-436B-8F52-3804F71C8F76.png
    135,4 KB · Görüntüleme: 44
Ben göremiyorum karnımdan olmayan yerlerede sürüyorum nasıl olucak bu iş birde hangi jileti kullanıyorsun tatlım sen daha önce deneyimlemişsin
Önüme ayna koyuyorum,aynaya bakarak temizliyorum canim. Jilet Venüs mor renk güzel ama pahalanınca permatik banyo olana geçtim o da güzel temizliyor :)

Kızlar kv yine bir sürü şey almış bebişe,bana alınacak bir şey birakmadi valla
Neyse aldıklarını getirince eksik vs kesin karar verip ertesi gün muayenem var o gün tamamlıcam inşallah alacaklarımı.
Havalarda ısınmaya başladı yavaştan kızımın odasını da ayırıcam 30.haftadan sonra tempolu bir sürece gireceğiz inşallah

Yaa geçenlerde indirim vardı migrosta kadınlar gününe özel gittim sırf bunun için başlık vardı boyun kısımlı satılanı yoktu hatta bu senşn attığında 154 lira gibi bişiydi.

Ayyyy ne güzel kuzum valla kv ile anlaşabilmek büyük bir nimet hele senin dilinden anlaması özen göstermesi maşallahhh size saolsun Allah bin bereket versin kvne de daha çok alabilsin

Yaa geçenlerde indirim vardı migrosta kadınlar gününe özel gittim sırf bunun için başlık vardı boyun kısımlı satılanı yoktu hatta bu senşn attığında 154 lira gibi bişiydi.
Ben 88 e almıştım başka satıcıdan. Bu da güvenilir bence

Hayırlı olsun canım güzel parçalar seçmişsin.Alt değiştirme yeri her yerde bizde
Oğlunun ismi nedir?
Sağol canım daha güzeli sizin olsun inşallah
İleriki yıllarda da kullanır diye düşündüm. Bizimde muhtemelen her yer alt değilştirme yeri olcak

Teoman ismini seçtik bebişe
Seninkisi de mi oğlandı?
Çok mantıklı güle güle kullansın Teoman bey
Çok teşekkürler canım

Ayyyy ne güzel kuzum valla kv ile anlaşabilmek büyük bir nimet hele senin dilinden anlaması özen göstermesi maşallahhh size saolsun Allah bin bereket versin kvne de daha çok alabilsin
Kolay gelmedik bu günlere ama çok şükür birbirimizi tanıdıkça her şey düzeldi canım. Sağ olsunlar destekleri büyük maddi manevi

turkish-americano çok güzeller,güle güle kullanın inşallah Bende çok istiyorum böyle çekmeceli sifonyer ama bebiş 2 yaşına kadar bizim yanımızda yatacak beşiğinde henüz oda yapmayacagimiz için parça parça almak istemiyorum.

Bu favorilerde ekliymiş ay ne bileyim bazı yorumlarda turuncu geldi yazıyordu o yüzden tereddüt etmiştim jel kısmı büyük ya rahatsız ediyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…