2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Olur ya neden olmasın
İnşallah bakalıım
Ayna koyuyorum ben önüme ahajajsf :)
Bende bi dahakine öyle yapcam 😄
Gobeğimde çıkmaya başladı sanki kremden
Eee herihtimale karşı hergünde jilet vur normal doğum olacaksa sezaryende öyle değil nezaman belliyse o zaman edersin yani hani ay bilmiyorum ya ben son ayları kafayı yiycem o kesin
Benim göbekte kıllandı normal heralde evet ya bi çok şeyi düşünüyorum valla evi temizleticem çünkü eğilip kalkamıyorum artık son ay hiç bişey yapamam bakalım daha kıyafetler yıkanıcak yer açılıcak onlara oda yapmicağım için

İnşallah bakalıım

Benim göbekte kıllandı normal heralde evet ya bi çok şeyi düşünüyorum valla evi temizleticem çünkü eğilip kalkamıyorum artık son ay hiç bişey yapamam bakalım daha kıyafetler yıkanıcak yer açılıcak onlara oda yapmicağım için
Benimkilerde yıkancak koyulcakk oda resmen 10 yasina kadar kullanırr bi yatak dolap alırız zamanında 😂😂 bende bayram yaklaşınca ederim diye düşünüyorum ama bilmiyorum🙄

Ahahaha ay koptum yaaaa
Tabii kiiii
Ama gelen giden ellemez özel hastanede merak etme tatlım. Ben yalvarırdım hatta nolur bi daha bakın belki açılma vardır diye 🤭🤭🤭

O hastaneden hastaneye değişiyor kuralları
Ben attığım o tarz bi elbiseyle yaptım normal doğumumu
Bunda da bunu giycem
Doğum olunca hemen askılarını sıyırıp bebeğimle ten tene temas yapcam .. ay allahım amin 🤩
Bi de 10 cm tam açılmadır doğum başlamıştır. 12 cm açılmaz yani 🤗
Kiminin ağrı eşiği çok yüksek oluyormuş, hastanede bir bakıyorlarmış bebeğin kafası güzüküyormuş fln belki dediğim cm boyutu o zaman için geçerli olabilir 🤭

İnşallah bakalıım

Jou Jou normal kızlar hormonlardan benim göbekte koyu renkli tüy yoktu kopkoyu oldu 😆

X