2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Öyle tabi kötü düşünmek yok
Valla biz kalp atışını duyana kadar zor sabrettik illa bişeyler alalım diye

Eşimle düğünde de öyle yaptık her şeyi erkenden parça parça aldık bi anda yığılmasın diye kimse yardımcı olmayacağı için. Bunda da öyle yapalım dedik bebek arabasını mesela aylar önce aldık. Azar azar ama bitti işte alcak çok bir şey kalmadı

Allah seni yıkamadan giydircen çocuğa mecbur
Hahahahah yokyokk öyle olmazz nesekii halamdan kalan yenidoğan kıyafet var hiç giyilmemiş zaten hiç evlenemedi bitürlü yenidoğan molfix var 4 tane arkadaşım birşye göndermişti içinden hediyeydii corapta varr doğumdan çıkarken tek bi çorap var

Hiç yok değil aha varmış seninde beze kadar var

Perde ne aldın atsana foto
Odasına metresine göre anca bu oldu yaaa amaa rengi patlarr enazında odanın duvarları beyaz dokunamıyoruz ev sahib sağolsun neysee bunu aldımm buda yolda şuan oda pazartesi gelir aslınd apek kurmucaktık odayı ama neolduysa aldık o bu şu nasibide varmış demekkii 8 9 yaşına kadar kullanır enazındann

Canım illaki vardır yaşayanlar ama tek doktorla kalma yine başka doktorada bi görün istersen dualarımız seninle

Hahahahha aynen bee

Kuzu benimde çok yanıyo doktorum renni diye şurup verdi iyi geldi baya
Bende artarsa doktordan ilaç istemeyi düşünüyorum renine gibi bişey

Biraz doğal yollardan deneyim de

Amin saol canım benim

Rabbim acil şifalar versin sen yinede kendini üzmemeye çaliş pozitif düsün.Kaderin önüne hicbirsey gecmez Rabbim güzel günler göstersin. kasilma icin igne yapiliyor diye okudum neden yapmadi doktor acaba

Kasılma için zaten en yüksek dozda ilaçlar alıyorum canım ona rağmen oluyor

Ben de aynn böyleyim, alınacak ne varsa hemen olsn evde de şimdi mesela bebisten önce alınacak yapılacak ne varsa yapmaya çalışıyorm,aceleciyimdir bu hazırlık konularında

En başından beri doktorum benden zaten hiç umudu yoktu. Prof hayatım da ben böyle vaka görmedim dedi. Mucize olarak görüyor beni. O yüzden hep bir hedef koyuyoruz kendimize 28 görürsek iyi diyodu şimdi 32 olursa bizim için çok iyi diyor. Ama iyiyim ümitsizlik bize göre değil Allahın izniyle sağlıkla hepimiz kucağımıza alacağız,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…