2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Amin amin inşallah, herşeyini Beşiktaş'tan mi alacaksn kuzu ,diğer seylerine başlayabilirsin
Diğer şeyler hazırrr kuzu sadece kıyafeti kaldı eşime diyorum ama dinletrmiyorum maaleseff zaten odasını ediyoruz şimdi hangi birine edeceğimi şaşırdım ama şimdi o bian doğurdu diye heemn bizim olacak anlamına gelmezki tedirgin olmayalım

Diğer şeyler hazırrr kuzu sadece kıyafeti kaldı eşime diyorum ama dinletrmiyorum maaleseff zaten odasını ediyoruz şimdi hangi birine edeceğimi şaşırdım ama şimdi o bian doğurdu diye heemn bizim olacak anlamına gelmezki tedirgin olmayalım
Tabi tabi kesinlikle öyle ,ben onun için demedim hani genel hazırlık olarak, aslında bayramdan sonra da geç değil hazırlık için , inşallah zamanında gelir bebislerimiz

• Beğen
Reactions: Jou
Tabi tabi kesinlikle öyle ,ben onun için demedim hani genel hazırlık olarak, aslında bayramdan sonra da geç değil hazırlık için , inşallah zamanında gelir bebislerimiz
Öyle olsa keşke bayılırım alsam şimdiden ama imkan iştee bekliyoruz maaş buseferr allahımm vaktinde dünyaya getirsin bebişleri 🤩🥲 direk bayramda alcaz coğu kıyafetleri varr halamdan çeyizinden ziyade yenidoğan olmadı erken gelirse onları giyerrr 😅

Öyle olsa keşke bayılırım alsam şimdiden ama imkan iştee bekliyoruz maaş buseferr allahımm vaktinde dünyaya getirsin bebişleri 🤩🥲 direk bayramda alcaz coğu kıyafetleri varr halamdan çeyizinden ziyade yenidoğan olmadı erken gelirse onları giyerrr 😅
Olsun olsun ya geç olsun güç olmasın ,sen en doğru zamanda alırsın canım ,güle güle giydirelim hepimiz aldiklarimizi

• Muhteşem
Reactions: Jou
Anam bornozudamı var🤦🏽‍♀️😅 benim kızım bana küfür edyor olabilir içerden anne bi donum bile yok diye😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅
Hahahahaha donu yok bakk ama arkadaşımm birşey almış içindede 4 tane molfix bez çiktı hahaha o bile var bak bez alamadık ama yinede var 😂😂😂😂 tedirgin olmayın kuzumm herkes bir değilk bana bak ne rahatımm🤣🤣🤣 halamında çeyizinden hiç giyilmemiş yenidoğan kıyafet gönderdi olursa onları giyer😅 şini atacem makineye
Bornoz ve yenidoğan havlusu terliği takım almıştım trendyoldan

X