2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
M -Murphy bebişimm nasılsınnn

Vallahiiii ama benim hazır değill bi kıyafetleri kaldı oda istanbula gitcezde alcaz

İyiyim canm çok şükür kasılmalarım olmaya başladı onun dışında iyiyim sen nasılsın neler yaptın bakim ben yokken :))

Reactions: Jou
Aynen öyle alacağız inşallah sağlıkla
28 i gördügunuz gibi 40 i görürseniz profa da ümit olur çok farklı bı vakası olur anlatır artık diğer hastalara
Sen canını sıkma hiç rahatına bak

Anlattığına eminim ama kanıtlayamam:)) inş canım çok saol

İyiyim canm çok şükür kasılmalarım olmaya başladı onun dışında iyiyim sen nasılsın neler yaptın bakim ben yokken :))
Oyyy napemm kuzumm yaaa köşe koltuk var çocuk odasında içini biraz boşalttım düzelttimm kızçeye nevresim birşeyler için yer açtım neolur neolmaz diye kıyafetleri attım makineye yarın şifon temizlenirr koyarım içine kurudumu

Son düzenleme:

Ohh mis çok datlu bir prenses odası olacak

Ne valizim hazır, ne bebişin kıyafetlerini yıkadım, ne beşiğini aldım daha indirim bekliyim diye çok hazırlıksızım.

Erken doğum yazınızı görünce bende bi tıs tıs ettim.

İndirimi beklersen ohooo :) bence artık hazırlamaya başla canım

Kız daha birşey almadm diyen sen bı baktik herşeyi hazır yıkanmış utulenmis maşallah hemen ayağa gecmissin

Bende turuncu çorap aldım hep pembe olacak değil ya :)
Eee herhaldee kızzz annem müslin yaptırmış kenarlarına turuncu ettirmiş birşeyy mesela

Ohh mis çok datlu bir prenses odası olacak
Öylee kuzumm aslında etmicektiik oda ama neolduysa biranda eşim onu alalım bunu alalım diye diye aldık nasibide vardı demekkii

Ne valizim hazır, ne bebişin kıyafetlerini yıkadım, ne beşiğini aldım daha indirim bekliyim diye çok hazırlıksızım.

Erken doğum yazınızı görünce bende bi tıs tıs ettim.
Vuuu kızz indirimi beklersek daha çok beklerizz bence almaya başla artıkk

Ben bi tane aldım, bi tane de hediye geldi. İlk 1 aydan sonra kullanmak faydalıymış tabi tercih meselesi ama bebek kendini daha kolay sakinleştirebiliyormuş emzikle ben bu yüzden hazır ettim.
Hangi marka aldiniz?
Aventin aldım ben 2li umarım kullanır minik :)
Bende philips avent 0-6 ay aldim 2li, ama bin tane cesiti var dogru mu aldim bilmiyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…