2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar iyi geceler ufak ufak alışverişe başladım kısmet olursa hepimizin haziran doğum inşallah haziran için uzun kollumu alsam kısamı hava çok sıcak olmuyo sanki o ayda, beynim yandı bakınırken sizler nasıl şeyler aldınız fikir verebilirmisiniz

Hastane sıcak olurr amaa havasına göre değişir odasında oyüzden kısa all daha iyi

Ben uzun kollu 3 5 parça bişey almanı tavsiye ederim. Yeni doğan bebek üşür belli bi güne gelene kadar direkt giyemez kısa kollu falan. Benim haziran başı olduğu için 5 tane uzun kollu ince kumaş zıbın, 6 tane yeni doğduğu zamanlar giymesi için iç zıbın aldım uzun kollu başlarda giydirmek için

Dimi ya o yüzden cok zorlandım bugün kararsız kaldım üşürler evet ilk zaman için uzun kollu alayım bende

Dimi ya o yüzden cok zorlandım bugün kararsız kaldım üşürler evet ilk zaman için uzun kollu alayım bende
Haziranın ortası heralde doğumun. Ben olsam iç zıbın alırım ilk 10-15 gün için. Üzerine de zaten mutlaka bi takım olur incelerden. Sonra altta sıfır kollu zıbınlara geçersin yine üstüne bir şeyler giyer. Yaşadığın il çok sıcak mı? Ben iç anadoludayım haziranın ortasına sonuna doğru ancak ısınıyor gibi

Haziran ortası evet ama benim bebe şuan bile çıkcak gibi duruyo yaşadığım şehirede 6 ay oldu taşınalı ilk yazımız olacak ama soğuk bi yer biraz zor ısınır burda havalar sanırım uzun kollu ağırlıklı ayarlıcam inşallah.

Ay yok çıkmasın dursunlar az daha

O zaman aynen uzun kollu daha fazla al en azından 40 ı çıkana kadar falan. Duruma göre kısaya geçiş yaparsın da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…