2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bitse de kurtulsam diyorum artık öksürük başladı

Allah yardımcın olsun. Dualarımız seninle

Kuzum inşallah bi sorun çıkmaz içini ferah tut Rabbim ona ömür verdiyse hiç bişey olmaz doktorlar biraz abartmayı seviyo bence

Doktor sakin ol bişey yok dedi ama bir kere bebeği etkileyebilir dedi ya tamam ana yüreği işte :)

2 3 hafta geçtiyse ye gitsin

Ooyy açmı gitsem tokmu gitsem bilemedim yavvv açlıkken evett benim tansiyonum düşüyodu az daha sağlıkocağında
Kuzu şeker etkileniyor sadece açlık toklukta. Demir falan bakılacaktır onlar içinde çok aç kalmaya gerek yok diye biliyorum. Diyorum ya ben hep toktum verdiğim tahlillerde

Tamam kuzumm ben yazayim dogru idrar yapmıyolardı dediğin gibi sabahtan kalkıp gideyimm ama idrar yapmazsa ayrı ayrı ne etcem bi orda kan tahlil bi özelde idrar öfff çok karışık bile
İdrarı özelde diğerini aile hekiminde yaptırırsın
Boşu boşuna özele dünya para verme boşver
Ooyy açmı gitsem tokmu gitsem bilemedim yavvv açlıkken evett benim tansiyonum düşüyodu az daha sağlıkocağında
Yorumları okuyunca şaşırdım açıkçası
Her doktor farklı bir şey söylüyor, istiyor demekki
Sen kan tahlilinde enfeksiyona baktıracaksan gerek yok ama diğer değerler için aç olman gerekiyor. En azından benim aile hekimi öyle söyledi
Gittiğim dahiliye intamiyede aç karnına izgeçççru

Reactions: Jou
İdrarı özelde diğerini aile hekiminde yaptırırsın
Boşu boşuna özele dünya para verme boşver
Bakalımm kuzumm saglıkocağına gidicem kesin
Esim dedi kan tahlili yeter diye bende oyle etcem idrarı demedi çünkü dr kan tahlillede belli oluyor demekkii

Kızlar ne olur üzmeyin kendinizi
Ben kaaaaaaç hamile tanıyorum böyle neler neler dediler, almak istediler, gebeliği sonlandırmak istediler ama hepsi de sapasağlam doğdu.
Bakın mübarek aylarda kaç tane hamile size dualar ediyor
Dualarımız kalpten sizinle...
Lütfen gönlünüzü ferah tutun
Allahın izniyle sapasağlam yavrularımız olacak hepimizin
Dualarımız sizinleeeeeeeeeeee
Tamam kuzumm ben yazayim dogru idrar yapmıyolardı dediğin gibi sabahtan kalkıp gideyimm ama idrar yapmazsa ayrı ayrı ne etcem bi orda kan tahlil bi özelde idrar öfff çok karışık bile
Canım ben 1-2 ay önce hem kan hem idrar verdim sağlık ocağında. Kim dedi ki idrar yapılmıyor diye
Okjisensiz kalabiliyormuş, kalbi durabiliyormuş Allah korusun tabi bunlar en son olabilecek şeyler kontrol altındayım çok şükür ama yine de insan tedirgin oluyor işte
Tedirgin olma
Rabbim sizinle bizimle

Burda diyenler var kızz bazı sağlıkocagında etmiyo olabilirler ya ben gidince gene sorcam yapmazsada yaptırmam artıkk kan tahliline bakcam ordada belli olur herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…