2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay yok çıkmasın dursunlar az daha🙊

O zaman aynen uzun kollu daha fazla al en azından 40 ı çıkana kadar falan. Duruma göre kısaya geçiş yaparsın da
Valla bilmiyorum ama benim kız 17 haziranı beklemez gibime geliyo haziran ilk hafta doğurursam şaşırmamak lazım :))

Şini yatağa girişicemm kocam gece geliyo işten biraz onla oturuyorum oyüzden böyle oluyo kuzumm bide erken yatsam erken kalkmak istemiyorum sıkılıyorumm sen niye ayaktasın😂
İyi yapmışsın kocişle birbirinizi görün madem🤭 ben aynı uyku yok😂 yatağa girince kaçıyor resmen ya 😂

• Komik
Reactions: Jou
Kızlar iyi geceler ufak ufak alışverişe başladım kısmet olursa hepimizin haziran doğum inşallah🤲 haziran için uzun kollumu alsam kısamı hava çok sıcak olmuyo sanki o ayda, beynim yandı bakınırken sizler nasıl şeyler aldınız fikir verebilirmisiniz
Hastane çıkışı ince yazlık uzun kollu alabilirsin zaten 2-3 hafta giyiyorlar.Çıtçıtlı body ve ince pijama giydiricem ben.Body üzerine lüzum olursa akşamları penye kolsuz yelek giydiririm.

Kızlar ben bazen okuyamıyorum mesajları direkt son sayfaya atlıyorum kaçırmamak için 🥺 bazen yazılanları göremiyorum özür dilerim
M -Murphy Eflatunhilaf Eflatunhilaf yaşamış olduğunuz durumla ilgili hicbir bilgim yok size dua etmekten baska bisey elimden gelmiyor. Bu mübarek ayda rabbim yardımcınız olsun sizin ve yavrularınızın🙏

Ay nerde uyku yaaaa gececiyim ben🤭 2 gündür yine bel ağrım var zorlanıyorum biraz bende
Yoruldun mu biseyler mu yaptin agri oldu 2 gundur yoksa durduk yere mi? Bende agrim ne zaman artiyor anlamaya calisiyorum da 😁 yoruldugum zaman kesin agriyor, eger cok ayakta kaldiysam bu kesin.

Bende mide yanmasi yasiyorum surekli bu ara, bu sebeple Elma yiyip duruyorum biktim 😭

Bakalımm kuzumm saglıkocağına gidicem kesin

Esim dedi kan tahlili yeter diye bende oyle etcem idrarı demedi çünkü dr kan tahlillede belli oluyor demekkii
Cnm eğer enfeksiyon için görünüyorsan
bence idrar tahlilini kesin ver
Çünkü bana hep idrardan bakıldı

Kanda görününce gittiğim her doktor her seferinde önce idrar testi istedi
Benim özellikle hem kan hem idrar testinin yapılmasının sebebi hem değerlerimin ne kadar düştüğünü görmek içindi
Hemde bir türlü enfeksiyon geçmediği içindi

• Beğen
Reactions: Jou
Yoruldun mu biseyler mu yaptin agri oldu 2 gundur yoksa durduk yere mi? Bende agrim ne zaman artiyor anlamaya calisiyorum da 😁 yoruldugum zaman kesin agriyor, eger cok ayakta kaldiysam bu kesin.

Bende mide yanmasi yasiyorum surekli bu ara, bu sebeple Elma yiyip duruyorum biktim 😭
Yorulunca ağrıyor evet 🙈🤭

Ayy sorma bende ara ara oluyordu geçen hafta cumartesi pazar gün boyu sürekli oldu perişandım. Çiğneme tableti alıyordum o bile işe yaramadı. Sonra mide koruyucu aldım fatma önerdi çok iyi bir geldi o. Sarı leblebide iyi geliyormuş fazla asiti alıyor diyorlar

Hanımlar öneriler için hepinize çok teşekkür ediyorum.
Bizde bu gün Prego Solo 2032 Modelini aldık.Ankarada yaşayanlar varsa, Babymall (İstanbul yolu üzerindeki) mağazasından indirimli şekilde 3550 TL ye aldık.
Allah sağlıkla afiyetle huzurla kullanmayı nasib etsin hepimize 🌹🌹
Ay bir de @Sade frappe detaylı bakamadım ama beyaz renkli ilk defa gördüm bebek arabası ve direk kirlenir, lekelenirse ne yaparım diye düşündüm 🤔🙊
Canım nasıl o fiyata aldın bu hafta mı aldın ben de kararsızım prego için. İzmirde var mı acaba babymallde indirim

Merhabalar kızlar.

Bir süredir yazasım gelmiyor, çok güzel haberlerim yok. Ama yazmak istedim insallah kimsenin başına gelmemiştir ama uzaktan okuyup belki bilgisi olan vardır.

Detaylı ultrasona gitmiştim 23 haftalikken, bebegimin ventrikülleri 9mm olarak ölçülmüştü. 10mm sınır demişti doktorum, takip ediyorduk bir sorun yoktu fakat bu hafta gittiğimizde 13mm olmuş genişlik. Beynimizde vurulmuşa döndük. Doktorlar kordosentez öneriyorlar. Riski de var bebeğin kalbi durabilir ya da kordondan kan alınan yerden sızıntı yapabilir vs.

Kafam karmancorman, bu güzel günler bana zehroldu.

Genişlik 20mmi geçerse hidrosefali tanısı konuluyormuş. Bu milimlerde de kromozom bozukluğu riski oluyormuş.

Hic duydunuz mu etrafinizdan merak ediyorum, bir şey bilen varsa lütfen aydınlatsın, kafayı yiyeceğim düşünmekten..
Canım illaki vardır yaşayanlar ama tek doktorla kalma yine başka doktorada bi görün istersen dualarımız seninle🙏
Ye gitsin beeeee😂😂😂😂 benim 2 hafta olcak yine yerim muhtemelen 🤭
Hahahahha aynen bee 😂

Kuzu benimde çok yanıyo doktorum renni diye şurup verdi iyi geldi baya

Bu gidişle bende eli hep yüzünde 😏 doktorum o gün diyor doktor bi arkadaş var 36.haftada daha bugün gördük yüzünü bebeğin 😂
Benimkide hiç yüzünü göremediğimiz bebekler var dedi 😬 ama pozisyonu bi görseniz hiç dönücek gibi değil yüzü koyun duruyo kafası rahimde sadece yandan kulağını gördük zaten bana karnın aşağıda diyolardı hep haklılarmış😂 bi ara doktora nasıl döndürebilirim diye soru sorduğumu hatırlıyorum😂😂

Benimkide hiç yüzünü göremediğimiz bebekler var dedi 😬 ama pozisyonu bi görseniz hiç dönücek gibi değil yüzü koyun duruyo kafası rahimde sadece yandan kulağını gördük zaten bana karnın aşağıda diyolardı hep haklılarmış😂 bi ara doktora nasıl döndürebilirim diye soru sorduğumu hatırlıyorum😂😂
Kulağını göstermiş en azından 😂😂 çocuk biliyor nasıl rahat olunur yüz üstü 👌🏻😂

X