2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlarr yaa pazartesi kan tahlili ve idrarımı vermeyi düşünüyorumm idrarı açken mi veriyosunuzz sağlıkocagında acaba kaçgünde çıkar bilginiz vaemı ona göre ayarlıcam
aç vermek daha iyi, belirli bir saati oluyor kan ve idrar vermenin, mesela sabah 9-10 arası gibi. Ertesi güne çıkıyor. Bu bahsettiğim Ankara İçin. Diğer şehirlerde farklı olabilir.

Reactions: Jou

Kızlar yeni kesfettim bu kadını annelerin hamilelerin ilgisini çekecek bir profil bir bakın isterseniz. İndirimli bebek bezleri link ek gıdaya geçiş falan işimize yarar diye düşünüyorum

aç vermek daha iyi, belirli bir saati oluyor kan ve idrar vermenin, mesela sabah 9-10 arası gibi. Ertesi güne çıkıyor. Bu bahsettiğim Ankara İçin. Diğer şehirlerde farklı olabilir.
Evettt sağlıkocağı bazı yerlerde farklı oluyo burda ben 1 hafta olduğunu duydum çünkü direk çorluya gidiyo kanlar yarım saatlik yol

Evettt sağlıkocağı bazı yerlerde farklı oluyo burda ben 1 hafta olduğunu duydum çünkü direk çorluya gidiyo kanlar
Olabilir, laboratuvar yoksa merkezde vs uzayabilir süreç. Yalnız tiroid falanda baktıracaksan eğer sağlık ocağı sonucu çok sağlıklı olmayabilir. kan uzun süre bekleyince sonuçlar hatalı olabiliyormuş. Akkında olsun.

Tiroiti demedi doktorr kan tahlili baktırın dedi isterseniz dedi bakalım dedi öyle etcem bende sagoll canım gene bilgilendirdiğin için

Kızlarr yaa pazartesi kan tahlili ve idrarımı vermeyi düşünüyorumm idrarı açken mi veriyosunuzz sağlıkocagında acaba kaçgünde çıkar bilginiz vaemı ona göre ayarlıcam
Aç karnına git cnm.
Su bile içmemiş ol
Hatta kesin net sonuçlar olsun istiyorsan gece 12 den sonra bir şey yememen gerekiyor

Sağlık ocakları idrar tahlili yapmıyor
Yalnızca kan tahlili yapıyor
Onuda sabah 9-10 arası saatlerde yapıyorlar
Fakat benim aile hekimim geçe kalınca kan testinde yanlış sonuçlar çıkabiliyor
Sen sabah 09.00-09.20 arasında gelmeye çalış demişti
Bu yüzden hep öyle gidiyorum

Gelecek bitanemm bi bakalım doktor nedicekk
Çok şükür uğraşlar sonunda hocaya ulaştırabildik sonucu. İğneni yapabilirsin dedi şimdi geldim hastaneden yaptırdım. Cuma günüde detaylarına öğreneceğim bakalım ne diyecek.

Yok kuzu bazen iğne yapsan da pozitif olabiliyor oda bebeği etkiliyor. Elimden geldiğince kilo aldıran şeyler yiyorum zaten. İnş hayırlısıyla hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız

İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız,konuyla alakalı bir bilgim yok ama Dualarım sizinle
İnşallah bir sıkıntı olmaz canım,doktor kontrolündesin riske atmaz merak etme,sağlıkla kavuşursun İnşallah bebeğine
Gittiğim hastanenin doğum ebesi aç gitmemizi asla istemiyor. Sebebi ise büyük hafta gebeliklerinde ani tansiyon iniş çıkışlarının bebeğin kalbinin durmasına sebep olabileceğiymiş :/
Aç gitme bu yüzden canım.

Ben Internet’ten almayı düşünüyordum aynı model 1tl fark var ındırım ne zamana kadar acaba

Haklısın canım inş sıkıntısız geçer bu süreç çok saol

İnşallah inşallah dua edicem sizin için

İnşallah sağlıkla zamanında alırsın kuzunu kollarına canım.Bebeği nasıl etkiliyormuş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…