2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım sen stres yapmamaya çalış çok zor evet ama bol dua edelimminş olumlu sonuçlanır canım. İyi bir Perinatolog Varsa etrafında bi görün derim.

Bence 7 kilo iyi gibi, benim ki daha fazla 9 falan olmasi lazim benimkinin ve hafif demisti satici kadin diger begendigim modele gore.
Yani 7 kilo olması çok kaliteli olmadığını mı gösteriyor onu mu demek istedin çok ağır olmasın dan kastın neydi yani ne kadar olmasın demek istedin

M -Murphy bebeğim naptın nezaman çıkıcak sonuç

Canım maalesef int e çok geç yansıyor sonuç. Hastanedeyii aradım öğrendim maalesef yine pozitif. Ama doktor sonucu görmem lazım dediğim için onu bekliyorum. Ona göre bilgi verecek. Doktora alın şimdiden bebeği daha fazla sıkıntı yaşamadan demek istiyorum artık çok korkuyorum ya

Cnm hamile yogasını video izleyerek falan mı yapıyorsun
Canim telefonumda bir aplikasyon var ordan izleyerek yapiyorum. YouTube da da var 3. Trimester restorative yoga baslangic seviye falan yazarsan cikar. Nefes egzersizleri de var bazen onlari bulup yapiyorum. Stres kontrolune, rahatlamaya çok iyi geliyor.
Yani 7 kilo olması çok kaliteli olmadığını mı gösteriyor onu mu demek istedin çok ağır olmasın dan kastın neydi yani ne kadar olmasın demek istedin
Yok canım kalitesiz olduğunu göstermiyor onu demek istemedim, çok ağır olanlar hantal oluyor insan vücudu için iyi değil. 7 kilo olması güzel demek istedim. Benimkisi de 9 kilo.
Şimdi Google dan baktım ortalama ağırlık 15 kiloimiş. Ne kadar az ağır olursa senin için iyi. Sağlamlıkları aynı diye duydum ben.

Tatlim çok geçmiş olsun, inşallah sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza. Hamilelik nasıl zehrolur iyi biliyorum, üzülme demeyeceğim, senin bebeğin için de dua edeceğim ⚘

Rabbim şu mübarek gün hürmetine gönlünüzden geçeni hakkınızda hayırlı eylesin.
İçinizi ferahlatıp, sıkıntılarınızı gidersin
Amin inşallah, Allah kimseyi evladiyla sınamasın ⚘❤

İnşallah öyle çok istiyorum ki sağlıkla bebegime kavuşalım ben de.. Bana da dua edin⚘❤

Yok güzelim yaptirmadim, her şey çok normaldi, 2li test de 10.000de 1di, doktorum gerek görmedi

Canım sen stres yapmamaya çalış çok zor evet ama bol dua edelimminş olumlu sonuçlanır canım. İyi bir Perinatolog Varsa etrafında bi görün derim.
Tatlim 2 perinatologa birden gorünüyorum zaten, sağ ol⚘❤

İnş sağlıkla kucağımıza almamız nasip olur

Doktorr en iyisini bilirr kuzummm öyle olursa birşekilde öyle olur ama genede sağlıklı doğcak bitanemm küvete koyup güzelce beslicekler gelişicekk bazen elimizden birşeyde gelmiyoo bu durumlarda allahh güç kuvvet versinn kuzumm allahımm ikinizide sağlıcakla kurtarsın

Amin hepimize güç versin canım. Yoruldum çok yoruldum ya. Sağlıkla kucağımıza alacağımız günler gelsin artık

Rabbim sizinde, bebeklerinizinde yardımcısı olsun. Sağlıkla afiyetle kavuştursun.

Çok geçmiş olsun canımm vallahiii allah güç kuvvet versinn allah bebişe yar ve yardımcı olsun

Kan uyuşmazlığı nasıl etkiliyormuş ki bebeği iğneyi vurunca işe yaramıyor muymuş

Hiç korkma kuzu sen kilo aldıran şeylerden ye kilosu artsın bebişin. Allahın izniyle sağlıkla kucağına alacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…