2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kizlar siz artik gebeliginizi acikladinizmii🥰 ben 12. Haftada acikladim annemle ablam yakin arkadaslarim haric, ama bana küsen küsene ya anlamadim gitti 🤣 sanki suç işlemişim gibii neden daha once soylememisimde benden beklemezlermis filan. Hayir sanki naptiysam anlamadim 😅 bide tup bebekle olunca daha hassas oluyor insan sanirim soylemek istemedim 3 ayi doldurana kadar. Hic kimse bilmiyor gerci tedavi gordugumu filan ama yinede kime ne yani, Tuhaf olan benmiyim acaba etrafimdakilermi? 🙄😂
Benim de tüp bebek 10. Haftadayım sadece annem ve bi kaç yakın arkadaşım biliyor. Hala tedavi devam ediyor diyr yalan söylüyorum. Senin gibi 12 ya da 16 da söylerim etrafıma artık. Hayır sen tuhaf değilsin 🤗

Kizlar siz artik gebeliginizi acikladinizmii🥰 ben 12. Haftada acikladim annemle ablam yakin arkadaslarim haric, ama bana küsen küsene ya anlamadim gitti 🤣 sanki suç işlemişim gibii neden daha once soylememisimde benden beklemezlermis filan. Hayir sanki naptiysam anlamadim 😅 bide tup bebekle olunca daha hassas oluyor insan sanirim soylemek istemedim 3 ayi doldurana kadar. Hic kimse bilmiyor gerci tedavi gordugumu filan ama yinede kime ne yani, Tuhaf olan benmiyim acaba etrafimdakilermi? 🙄😂
Sizin kararınız, kimse sorgulayamaz. İster 6 aylıkken paylaşırsınız ister jiç paylaşmazsınız. Tamamen kişisel bir durum. İnsanlar da sınırlarını bilmeli. Ben öğrendiğim gün herkese söyledim. Bu benim tercihimdi. Siz bu şekilde yapmışsınız kimse sizi eleştiremez.

benim sadece eşimin benim annelerimiz babalarımız kardeslerimiz biliyor, bir de çalıştığım yer de 2 kız arkadasım :) patronuma henüz söylemedim. Allah izin verirse 3 ayı bi doldurayım sağlıkla, herkese söylicez yani instagramda paylasıcaz inşallah:KK36: belki bana da darılanlar olabilir neden onceden soylemedin diye ama eminim :KK70:

Benim kaynana kimseye söyleme dememize rağmen kendi sülalesine duyurmuştu en son bak onu söylemeyi unutmuşum😅 uzun zamandır görüşmüyorum belki komşularına falan da söylemiştir 🤷🏻‍♀️🤣

canım progestan vs gibi bir ilaç ya da iğne kullanıyor muydun? tutunmayı destekleyen.
Evet cnm bir sürü hemde kan sulandırıcıda vardı onu kesti doktor.doktor geldi şimdi öğleden sonra bakacak ultrasonda ona gönderecek.Aklıma biley takıldı düm dediği ense kalım dedi şimdi anlaşılırmı o kızlar

Onlar tuhaf. Sallamayin , o kadar emek verdiniz bebek icin. ne zaman soyleyeceginizi size biraksinlar bi zahmet

benim tedavi gördüğümü kımse bilmiyor eşim ile aramızda :) herkes bilince sorup sorguluyo akıl vermeye kalkısıyo hiç gereği yok. şımdılık annem babam ve kayinvalide kayınpeder biliyor hamileliğimi .. 10+1deyiz bugün :KK200:2-3 hafta sonra yavaş yavaş duyurmaya başlarız diye düşünüyoruz...tuhaf olan sen degılsın bu sana ait bi durum söyleme kararıda tabiki sana ait olacak aman duymayıver herkesi.. tüp bebek olunca hassasiyet daha bi fazla oluyor çok iyi bilirim :) allah saglıcaklar kucagına almayıda nasip etsin :KK68:

Evet cnm bir sürü hemde kan sulandırıcıda vardı onu kesti doktor.doktor geldi şimdi öğleden sonra bakacak ultrasonda ona gönderecek.Aklıma biley takıldı düm dediği ense kalım dedi şimdi anlaşılırmı o kızlar
Gecmis olsun bugun donersiniz evinize Insallah guzel Lille ve saglikla

Kız kocaman geldi ya bu, her yerime sürerim artık 😂
IMG_20220526_095251.jpg

X