2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
İnşallah artık gerçekten yıpratıyor, bebeğim sağlıklı olsun gerisi tabiki önemli değil ama bazen öyle bir yerde çıkıyor ki kaşık değse bardak değse acıdan hoplatıyor :KK200:

Tabiki öncelikle bebeğim sağlıklı olsun diyor insan ama sonra da yaşam kalitesini düşüren böyle şeyleri hayatında istemiyor haklı olarak. Normalde uçuk kremleri geçirmede çok etkili ama hamilelikte kullanılıyor mu hiç bilmiyorum.

Tabiki öncelikle bebeğim sağlıklı olsun diyor insan ama sonra da yaşam kalitesini düşüren böyle şeyleri hayatında istemiyor haklı olarak. Normalde uçuk kremleri geçirmede çok etkili ama hamilelikte kullanılıyor mu hiç bilmiyorum.
İlk hamileliğimde doktorum antibiyotikli kremleri kullanma demişti, diğerlerinin de çok bir etkisi yok diye kullanmıyorum. Sarımsak basıyorum hemen kurutuyor çok şükür

Merhabalar, hamileliğimi öğrendiğimden beri uçuklarla başım dertte, bir yerde patlıyor geçmesine yakın başka yerde çıkıyor ve çok acılı geçiyor. Sürekli sarımsak sürüp kurutuyorum ama yine tekrarlıyor. Normalde grip nezle olacağım zaman çıkardı hiç bu kadar uzamazdi. Ne yapacağımı şaşırdım artık :KK43:
Benim de hiç çıkmazdı uçuğum bir kaç yıldır arada çıkıyor. Hamileliğin başında da çıktı hep. Çıkıcak gibi hissettiğim an propolis sürüyorum nokta gibi sivilce kalıp geçiyor hemen.

Ya bir tek ben mi hamile kalmadan multivitamine başladım 🤣 aralıktan itibaren 3ay folictrio kullandım, doktorum sonra pregnavit verdi ona devam et dedi. Hamile kalana kadar devam edecektim ertesi ay hamile kaldım zaten hala daha içiyorum.

Acaba neden diğer doktorlar vermemiş ki sizlere asıl ilk 12 hafta organ gelişimi için çok önemli değil mi vitamin eksikliklerimizi de gidermek gerekmez mi kafam karıştı valla

Ay olur valla aticam oraya zaten zarfı alınca stroy atıp anket yaptım %59 kız çıktı 🤣🤣
Gebe kalmadan 8 ay önce başlamıştım bende kovit olursam hafif atlatayim diye gebe kaldım doktora içeriğini gösterdim kullanmaya devam et zararı olmaz dedi bende kullanmaya devam ediyorum iyiki de kullanıyorum bu kusmalarla, iştahsızlıkla vitamin diye bişey kalmayacaktı 😁

Gebe kalmadan 8 ay önce başlamıştım bende kovit olursam hafif atlatayim diye gebe kaldım doktora içeriğini gösterdim kullanmaya devam et zararı olmaz dedi bende kullanmaya devam ediyorum iyiki de kullanıyorum bu kusmalarla, iştahsızlıkla vitamin diye bişey kalmayacaktı 😁

Ben 3 senedir içiyorum. muhtemelen doğurduktan sonra da devam edeceğim. Benim bir parçam oldu resmen 😂

kizlar bu ramzi teoriden anlayan var mi? Sizce bu vajinal ultrason kizmi erkek mi?

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-05-19 at 10.19.06 AM.png
    WhatsApp Image 2022-05-19 at 10.19.06 AM.png
    130,7 KB · Görüntüleme: 90
Benim de hiç çıkmazdı uçuğum bir kaç yıldır arada çıkıyor. Hamileliğin başında da çıktı hep. Çıkıcak gibi hissettiğim an propolis sürüyorum nokta gibi sivilce kalıp geçiyor hemen.
Hiç duymamıştım propolisi canım deneyeyim teşekkür ederim :KK200:

X