2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
evet vinalac kullanıyorum ama onu da çok zor içiyorum maalesef düzenli kullanamıyorum..

Kuzum testlerini yaptır bence. İkili özellikle yaptır yani eğer fetal dna filan yaptırmayacaksan.
Ultrason da anormal bişey görürse kan veririm onun dışında yaptirmiycam kuzum bı tek ayrıntılı ultrasona girerim..öyle ya da böyle 18 ay sonra sahip olduk aldırmam bakarım. Eşimde ayni düşüncede
Aslında fitil olarak alıyorum ama psikolojik midir nedir anlamadım afedersiniz wc ye gidince o kokuyu alıyorum ve direk midemi alt üst ediyor. İnşallah artık bıraktırır bi sıkıntı görmez de
Kuzum fitil bendede yanma kaşıntı yaptı enfeksiyon bile yapabilir doktorum hap'a çevirdi. 12.nci haftana kadar dayanmaya çalış sonra doktorun zaten durumuna göre söyler bulantılar geçiyor bı kaç güne

Hay Allah Artık cidden çok zorluyor aksatmaya başladım böyle olunca da 15 inde kontrolüm var gidince mutlaka sormam lazım
Bende fitil kullanıyorum koku yapıyo ama gerçekten beni rahatsız etmiyor ama
Zorlanıyorsa belki ilacı değiştirir bellide olmaz çünkü kaç hafta kullanıcağın gerçi risk bitmişse kullanmam diyedebilir

Açıkçası dediğim gibi ben de devlete gitmek istiyodum parayı verirken içim yandı biraz. Doktor direkt şuraya git yaptır dediği için ve de acemiliğimize geldiği için öyle yaptırdık ama doktorun devlet gibi alternatifler hakkında da bilgi vermesi samimi olurdu. Bi arkadaşına yönlendirdi onsize indirim yapacak adımı verirseniz dedi. Böyle olunca sanki anlaşma yapmış gibi algılıyorum ve samimiyetini kaybediyo iş benim için 1250 tl miş sözde normalde ama biz doktor yönledirdiği için 750 ye yaptırdık

Sabah aç karna alın alarm kurup hatta iki saatt birşey yemeyin belki düzelme olur çok yüksek değil korkmayın

Kuzum kedi köpek için neden yok dedi benim kedim var aşılı filan ama sormadım hiç doktora

Kızlar bende 2 tane kedi var, aşıları tam olduğu sürece toksoplazma için risk oluşturmuyorlar doktorum hiçbir şey olmaz dedi. Salam sosis vs yedirmeyin eğer veriyorsanız. Dışkısını siz temizlemeyin ben zaten çocuk düşünmeye başlayınca bıraktım temizlemeyi hamile kalınca da otomatik kedi tuvaleti aldık sağolsun eşim hallediyor her şeyi. Bunun dışında hiçbir risk yok kedilerde

Misako canım ben ilk bebeğimi kaybedince üniversite hastanesinde genetik bölümünde yaptırdım her yer yapmıyordu yıl 2012. Şuan değiştim bilmiyorum ama o zaman 3 tane kayıp olması lazım diyorlardı testi yapmak için. Ben 20 haftalık kaybetmiştim böyle üç tane olması bekleyemez insan. Ben de iki tane de 5 6 haftalık düşük oldu demiştim. Şuan nasıl bilmem ama baya uzun bir süreçti. Bir ay da sonuç için beklemiştim. İyi ki o zaman öyle söyleyip de yaptırmıştım bir homozigot bir heterozigot çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…