2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Fitil olarak kullanımını sordun mu? Hiç bir ekstra yükü olmuyor yada karından iğne olarak verir belki. Bayaa konforlu öyle

20 haftalık bebeğinizi erken doğum sebebiyle mi kaybettiniz yoksa kalbi mi durmuştu anne karnında tabi iyi yapmışsınız illa 3 diye niye zorluyorlar insanı sürekli kayıp yaşayıp bunun acısını mı taşıyalım

ikinci el almayi neden dusunmuyorsunuz? bide bi arkadas bir suru kiyafet almisti ama cocuk o kadar buyuk dogmustu ki, kiyafetler olmadi. Bence dogmadan almayin.
Kızlar göbek deliğime doğru batma tarzı bir acı oluyor sizde de var mı
evet bende de var
Allah yardimcin olsun canim. keske evini degistirebilsen, beraber yasamak zorundamisin?

İyi gene canısı boşver artık hayırlı sonuçlar gelsin ben devlette yaptırdım ama 2 Li yapmışlar konuşmuştuk hatta seninle
gidip 6 lı yapıyolar mı diye sorucam yapamayız derse bende fiyat araştırması yapıp yaptırıcam mecbur

Bende yaptırdım kuzum 2 kaybım vardı benimde genetik araştırmaya girdik devlet hastanesinde temiz çıktı sonuçlar şükür bi sıkıntı çıkmadı pıhtılaşma bozukluğundan şüpelendik yaptılar testi ama 2 Li tarama yapmışlar o yüzden çok yetersiz kalıyo faktör 5 ve faktör 2 var sadece normal yazıyo değerlerde
kendi doktorum bi sorun görmedi ama Perinatalog bu çok yetersiz 6lı yaptırman lazım mutlaka dedi o yüzden araştırmaya başladım tekrar
Üni hastanesinde de randevu bulamıyorum gene devlet hastanesine gidip konuşucam yaparlarsa artık olmadı mecbur dış labaratuara gidicem

Evet kalbi durmuştu. Detaylıya gidince öğrendim. Sonra sancıyla doğum yaptırdılar düşük olmadı.

İnşaallah diğerleri de yoktur. Bazı drlar tedbir amaçlı veriyorlar iğne.

Fitil olarak kullanımını sordun mu? Hiç bir ekstra yükü olmuyor yada karından iğne olarak verir belki. Bayaa konforlu öyle
Aslında fitil olarak kullanıyorum ama wc ye gidince gelen o koku beni mahvetti söyleyeceğim doktora muhtemelen katlanacaksın diyecek ama şansımı deneyeceğim

İnşaallah diğerleri de yoktur. Bazı drlar tedbir amaçlı veriyorlar iğne.
Düşükler olunca insan panik oluyo
Çok stresliyim bi kaç haftadır normalde 2 günde 1 gidiyordum doktora
Bayram girince çok telaş yaptım
Yarın kontrol günüm inş sıkıntısız geçer
7+5 olucak inş kalp atışını duyarım
Hepimize Allah yardım etsin sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi

Aynen bahsettigim konu kuzum iste banada öyle dediler tuvalet temizleme olayını bırakıyorsun diye

Benim ilk çocuğum sıkıntı olmadı doğdu ondan sonra birtane düşüğüm var 7 haftada kalp atışı almadım şimdi bunda sıkıntı olmaz ins diyorum kanda vs sorun olsa ilk çocuğumda da olurdu dimi sıkıntı detaylı vs öyle birşey yapmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…