2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar kanamam oldu çok korktum 😟
Elhamdulillah rahimde kanama alanı yokmuş, rahim ağzı da kapalıymış, düşük riski yok dedi. Yine de bir hafta istirahat yazdı, sadece tuvalete kalk yarın evin içinde ufak ufak yürüyebilirsin dedi bir de proluton yaptı.
Ben akan kırmızı su gibi kanı görünce çok korktum :KK43:

Elhamdulillah rahimde kanama alanı yokmuş, rahim ağzı da kapalıymış, düşük riski yok dedi. Yine de bir hafta istirahat yazdı, sadece tuvalete kalk yarın evin içinde ufak ufak yürüyebilirsin dedi bir de proluton yaptı.
Geçmiş olsun canım

çok geçmiş olsun canım, benim ilk hamileliğimde de 3 4 kez olmuştu. Çoğu gebede oluyor sanırım ilk 3 ay

Kızlar tiroid ilaçlarını kullandıktan sonra ne zaman çağırdı doktor? Bana 1 ay sonra kontrol dedi indi mi çıktı mı bilmiyorum. 50 mg kullanıyorum. 4.20 di değer
Beni dozumu ayarladıktan sonra 3 hafta sonrası için tahlil için çağırdı canım
Geçmiş olsun canım dikkat et inşallah seninle bebeğin

Kuzum doktorun yönlendirdiği yere gittim. Eğer vaktim çok olsa devlete gidecektim ama riske atmak istemedim
İyi yapmışsın canısı temiz gelsin inş sonuçların 🙏🏻sorması ayıp ne kadar fiyat verdi ben devlete gidip bi konuşucam 6 lı yapabiliyorlar mı diye olmazsa özel araştırıcam ama fiyatlar ne oranda bilmiyorum hiç

Merhaba kızlar, geçmiş bayramınız mübarek olsun, anneler gününüz kutlu olsun. Bu progestanı ne kadar daha kullanacağız ne zaman geçiyor düşük riski bileniniz var mı? Yeme içme değilde progestanın kokusu midemi alt üst ediyor

Merhaba kızlar, geçmiş bayramınız mübarek olsun, anneler gününüz kutlu olsun. Bu progestanı ne kadar daha kullanacağız ne zaman geçiyor düşük riski bileniniz var mı? Yeme içme değilde progestanın kokusu midemi alt üst ediyor
12 diye biliyorum kuzum ama kişiden kişiye kan tahlilerine duruma göre değişir heralde

selam kızlar.. 2 haftadır yoğun bulantı ve anksiyete ataklarıyla başım dertte. çok zor günler geçirdim şu an biraz daha iyiyim.. prilam kullanıyorum günde 4 defa. kusma azaldı ama bulantı maalesef çok zorluyor. beslenmeme hiç dikkat edemiyorum. :110:

selam kızlar.. 2 haftadır yoğun bulantı ve anksiyete ataklarıyla başım dertte. çok zor günler geçirdim şu an biraz daha iyiyim.. prilam kullanıyorum günde 4 defa. kusma azaldı ama bulantı maalesef çok zorluyor. beslenmeme hiç dikkat edemiyorum. :110:
Sıkma canını hiç kuzucum elinde olan bi şey değil sonuçta mide bulantısı olunca hiç bişi gelmiyor insanın içinden
Vitamin kullanıyor musun doktoruna danış en güzeli belki takviye gıdalarla destekler

Kuzum kedi köpek için neden yok dedi benim kedim var aşılı filan ama sormadım hiç doktora
Tüylerine dışkılarına yapışan bir parazit var ya ona bağısıklıgım var mı yok mu bilmiyorlar . Benim evimde de vardı .
Hatta veteriner bebek düsündügünüzde kum kabı yıkama , eleme işlemini asla siz yapmayacaksınız demişlerdi canım yinede sor aşılılar biliyorum ama o dışkılarına yapışan bakteriler problem olabiliyor bebek icin . Sana tavsiyem kum temizleme işini eşine bırak arkadaşımda veterinet hekim aynısını demişti bana .
Çok seviyorum kedi köpeği ama bekleyecegiz artık 😊

Kızlar şekerden öyle çekiyorum ki bi çok düşüyor bir çok yükseliyor. Mesela bi akşam 170 gördüm sabah 80 açlık 85 tokluk. Halim gücüm kalmadı. Bulantılar zaten devam ediyor. Şekerin dengesizliği mahvetti beni. Yarın perinatolog kontrolüm var. Bakalım o ne diyecek.
Dahiliye doktoru kontrolunde misin peki?

Tüylerine dışkılarına yapışan bir parazit var ya ona bağısıklıgım var mı yok mu bilmiyorlar . Benim evimde de vardı .
Hatta veteriner bebek düsündügünüzde kum kabı yıkama , eleme işlemini asla siz yapmayacaksınız demişlerdi canım yinede sor aşılılar biliyorum ama o dışkılarına yapışan bakteriler problem olabiliyor bebek icin . Sana tavsiyem kum temizleme işini eşine bırak arkadaşımda veterinet hekim aynısını demişti bana .
Çok seviyorum kedi köpeği ama bekleyecegiz artık 😊
Tamamdır kuzucum çok teşekkür ederim 🙏🏻

Bugün kontrole gittim çok şükür bebek gayet iyidi ama tsh 2.80'den 3.30a çıkmış. zaten eutrox 50 mg kullanıyodum doz yükselcek ama nasıl bu kadar arttı anlamadım. doz yükselince hemen düşer mi arkadaşlar?
Merhaba Elif hocadan memnun musunuz? Nasıl gidiyor? Evet düşer düzenli kullanım sonucu. Sorun olmaz takip edersiniz.

X