2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Birde yolk kese çapı büyük çıktı o da internette düşük nedeni riskli demekmiş
Bu gebelik bende bayağı bayağı riskli geçiyor
Bence internetten bilgi araştırma Rabbime sığınalım. Eğer nefes alacaksa hiç bir şey engel olamaz ama almayacaksa her şey normal olsa da düşebilir. O yüzden bu süreçte biz ne kadar rahat olursak o kadar iyi. Olacak olanı değiştiremeyiz neticede. Zahiri kurallara uyacağız dinlenmek dediyse doktor dinlenmek geri kalanı ona kalmış

Kızlar bebeği ve kalp atışını duydum çok şükür. 6+2 günlükmüş. Ama düşük tehliken var dedi. Bide kan aldı. Sonuçlar Ankaradan gelecekmiş. Ne tahlili onlar biliyor musunuz? Kalp atışı da çok kuvvetli değildi yeni oluştuğu için dedi sizin nasıldı?

Bende eskisine göre daha çok acıkıyorum. Herkes midem bulanıyor yiyemiyorum diyince bir şey demek istememiştim.
Ben 1.5 yıl aralıksız diyet yapmış biriyim ve şu an mümkün değil diyet yapmayı bırak yedikçe yiyesim geliyor neyse yalnız değilmişim en azından azınlığız ama olsun kilom da az değil öyle canımın istediğini yememem lazım ama dayanamayıp yiyiveriyorum

Ben kalp atışını duymadım bile canım sadece gördüm 6+4 te çok doğal kuvvetli olmaması şu an için ama neye dayanarak düşük tehliken var defi kanama alanın mı vardı kan sonucu neden ankaradan geliyor acaba ilginç ne tahlili istedi acaba

Ben sürekli açım yemek yemek istiyorum ya şaka gibi böyle giderse 100 kiloyu aşacağım herhalde çok fena durumdayım
Bende eskisine göre daha çok acıkıyorum. Herkes midem bulanıyor yiyemiyorum diyince bir şey demek istememiştim. Yemeyince sanki tansi
Tadımlık yersen bir sorun oluşturmaz bence. Benim doktorum her istediğinden az miktarda ye bir şey olmaz demişti. Hem nefsin körlenir

Kahverengi lekelenmem var dedim, o zaman düşük tehliken var dedi. Bilmiyorum ne tahlili 1 hafta sonra gelecekmiş sonuçlar

Hayırlı olsun canım benim gözün aydın
Stres yapma hiç kalp atışı var ya geliştikçe toparlar inş
Yorma kendini hiç uzan dinlen bol bol çalışıyor musun bilmiyorum ama pek hareket etme madem düşük tehlike var temizlik filan yapma bi süre
Yalnız ne testi yaptı onu anlamadım neden ankaradan gelicek ki

Bende anlamadım canım ne olduğunu

Anladım canım Allah bir daha yaşatmasın benim de bir kaybım var ama dediğiniz testlerden hiç yaptırmadım ondan sormuştum
Yoktur inşaallah Dr isterdi

Kızlar ya daha öncede sordum galiba ama tüp bebekte gün farkı yaşayan var mı? Kafama takılıyor. 7+2de 6+4 gördük. İkinci kontrole de 3 gün var.

Kızlar ya daha öncede sordum galiba ama tüp bebekte gün farkı yaşayan var mı? Kafama takılıyor. 7+2de 6+4 gördük. İkinci kontrole de 3 gün var.
canım ben kalp atışı duyduğumda 7 hafta diye gittim. doktor 6+3 dedi. bugün doktorun hesabına göre 8+4 olması lazımdı 9+2 dedi doktor. değişen bir şey sanırım sıkıntı yapma.

Tadımlık yersen bir sorun oluşturmaz bence. Benim doktorum her istediğinden az miktarda ye bir şey olmaz demişti. Hem nefsin körlenir
İşte az miktarda yiyebilsem keşke porsiyonumu küçültmem lazım bakalım deneyeceğim

Kahverengi lekelenmem var dedim, o zaman düşük tehliken var dedi. Bilmiyorum ne tahlili 1 hafta sonra gelecekmiş sonuçlar
Doktorlar başka başka gerçekten benimkide doğal buluyor bu durumu ilaca başlattı mı peki düşük için
Yoktur inşaallah Dr isterdi
Benim kalp durması değildi ama rahim açılıp suyum gelmişti ondan gerek görmedi herhalde

Çabuk kilo alan bi yapım var ve iştahım açık biriyim. Gebelikte açık olan iştahım iyice açıldı. Son zamanlarda çok çabuk kilo aldım artık kıyafetlerim olmuyor dikkat etmem lazım ya

Canım benim de tüp bebek 5+4 ken gittiğimde 5+2 demişti. Bu hafta perşembe kontrolüm var bakalım ne diyecek. Farklı çıkması normal diye duymuştum ama

Duprashon verdi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…