2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Canım geçmiş olsun
Tertemiz çıksın öyle de oldu şükürler olsun
Bize de haber ver olurmu

Benim oğlandan bahsediyorsun sanki. Yeni alınınca ilgisi çekiyor sonra oynamıyor oyuncaklarla. Tencere ve kaplarla oynuyor, yemek pişiriyor filan. Kalan zamanda sürekli evi turluyor, bir yerleri kurcalıyor, hiç totosu üstünde durmuyor. Bunca yorulmaya rağmen gece uykusu hala düzelmedi

Geçmiş olsun canım. Takip etmekte elbette fayda var. Kendine dikkat et.

Aktif şekilde emzirdiğim dönemde ceviz büyüklüğünde ele gelen kitlelerim çıktı elleyince hareket ediyordu deri altında. USG çekildi brads 3 denildi yani %95 iyi huylu %5 ihtimal kötü altı ayda bir kontrol edilmeli. Sonra ele gelen o kistler küçüldü kayboldu. Araya ikinci hamilelik girince ben kontrolleri aksattım ama geçen ay o kist yerlerinde korkunç ağrılar yaşamaya başladım üstelik sağ koltuk altımda da ele gelen şişlik ve ağrı olunca yüzde yüz kanser oldum lenflere sıçradı diye öldüm öldüm dirildim ailemde 30 yaş öncesi meme ca+ tanısı alıp vefat eden teyzem var üstelik. Ama korkulan olmadı hatta kist boyutu küçüldüğü için tanımı değiştirdiler yılda bir kere kontrole dönüştürdüler. Koltuk altındakiler de kistmiş bu arada ama zararsızmış. İnşallah senin de sonuçların iyi çıkar korktuğun şeyler başına gelmez

Canım geçmiş olsun
Tertemiz çıksın öyle de oldu şükürler olsun
Bize de haber ver olurmu

Geçmiş olsun canım. Takip etmekte elbette fayda var. Kendine dikkat et.

Çok teşekkür ederim. Bana brads 4 dendi. Bugün biyopsi alındı yavrucum tek meme emecek bu iki gün

Arkadaşlar merhabalar 19 aylık olduk geceleri sürekli emiyor artık sırtım falan ağrıyor. Sadece geceyi bitirmek istiyorum. Ama ne yapmalıyım bilmiyorum. Tavsiye verebilecek var mı?

Çok teşekkür ederim. Bana brads 4 dendi. Bugün biyopsi alındı yavrucum tek meme emecek bu iki gün
Sonucum kötü çıktı kızlar. Memeden ameliyat olacağım bir meme alınacak. Emzirmeyi o kadar seviyordumki kes dedi doktor zamanımız yok. Kalbim acıyo. Şu an son emzirmelerim emzirdikçe ağlıyorum. Yavrumla en büyük bağımız. Dua edin bana olur mu sonu şifa olsun. Yavrum hem memeden kesilecek hem anne hastanede yatacak uzaklaşacak. Bana emzirmemenin iyi yönlerini söyleyin teselli olayım.

Canım her şeyim çözümü var çok şükür ki fark edilmiş sağlığın her şeyden daha önemli , emzirince o bağ çok güçlü geliyor ama bırakınca da bakıyorsun ki çok da önemli değilmiş , daha özgür oluyorsun , gece uykuların daha kesintisiz oluyor, hem inan bana o kadar da önemsemiyor bebişler bu meme olayını. Moralini yüksek tutup bi an önce sağlığına kavuşmaya bak gerisi gerçekten önemsiz zaten artık nerdeyse 2 yaşındalar

Allah şifa versin canım bir an evvel herşey yoluna girsin inşallah. Meme kesmeyi dert etme yeterince emmiş zaten. Şimdi kesmesen 4 ay sonra zaten kesecektin. Uzak kalınca daha kolay bırakır hem. Eskiden bebeği anneden uzaklaştırırlarmış kolay bıraksın diye. Sen iyi olmaya bak. Anneyle bebek arasındaki bağ en büyük bağ zaten

Allah şifa versin inşallah canım benim. Bebişin alacağı vitaminleri aldı çok şükür. Şimdi kendine bakma ve şifalanma zamanı. Yavrunla daha sağlıklı hayat sürebilmen için bu ayrılık. Ben ve bir çok arkadaşımız 1 ay zor emzirebildik, üzücü ama bir şekilde doyurduk karınlarını öyle değil mi? Biliyorsun ki bu tip hastalıklarda moral çok ama çok önemli. Kendini aşağı çekecek ve strese sokacak bütün kötü düşüncelerden uzaklaşmalısın. Operasyonunu olup hızlıca toparlan ki hayatına kaldığın yerden devam edebil. Küçük meleğinde hemencik sana kavuşsun. Süreçten bizleri haberdar etmeye unutma. İsmini yazarsan dualarıma eklerim seni kuzum.

Çok teşekkür ederim. İsmim merve. Dualarınıza ağzınıza sağlık

Çok teşekkür ederim

Bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz inşallah. Moralinizi yüksek tutun rabbim yardımcınız olsun.

Evladınla senin arandaki bağ rahmine düştüğü anda baslıyor ve gün gectikce güçlenerek büyüyor .Rabbim acil kalıcı şifalar nasip etsin insallah ameliyat olacak olman cok güzel daha kolay kurtulacaksın insallah

Canım sanırım biraz daha böyle devam edecekler
Ve 2 yaş da herşeyin düzeleceğini söylüyor bebekleri büyük olan anneler
Yani uykuların en azından
Ve oyun kurmalar başlıyormuş inşallah
Benimki de öyle
Akşama kadar dökülmedik çekmece çamaşır bırakmıyor
Sıfır oyuncakla oynama
Ama özleyeceğiz bu hallerini kesin
Çünkü annelik delilik
Canım hiç kendini üzüntü haline sokma
Bebeğin ne güzel bak bu aylara kadar emdi
Ben 10 ay emzirebildim
O da binbir zahmetle emzirme destek sistemleriyle
Ama yine de şükrediyorum
Lütfen kendine odaklan
Güzelce anlat ona
Anlamıyor diye düşünme
Anlat
Mutlaka anlıyorlar onlar bizi
Seygiyle bitir
Anlatarak
Dualarımda olacaksın
Ve şifalanıp eskiye döneceksin
Çok teşekkür ederim. İsmim merve. Dualarınıza ağzınıza sağlık

Cok gecmis olsun , Allah Seni evladina bagislasin . U uzaklardaki

Çok teşekkür ederim hepinize. Anlıyor hemde çok iyi. Hala inanamıyorum olanlara. Ameliyat için gün belirlendi umarım biter gider bu dert. Desteğiniz dualarınız için çok sağolun. Beynim durdu resmen ruh gibiyim. Bugün psikolog ile görüştüm bebeğim için güçlü olmalıyım. Bu gruba bunları yazacağım aklıma grlmezdi rabbim beterinden korusun

En kolay en huzurlu ve en sağlıklı şekilde geçip gidecek inşallah canım
Nasıl farkettin peki canım
Erken farkettin bir de böyle düşün
Herşey çok güzel olacak

En kolay en huzurlu ve en sağlıklı şekilde geçip gidecek inşallah canım
Nasıl farkettin peki canım
Erken farkettin bir de böyle düşün
Herşey çok güzel olacak
Emzirirken bi sertlik farkettim. Hep olurdu ama farklı gibi hissettim. Herkes saçlamadığımı bunun sadece süt damarı olduğunu emziren kadonda normal olduğunu söyledi. Ultrason ilaçlı mr mamografi en son biyopsi yapıldı. Biyopsi için çok tepki aldım boşa deldirdin kendini dediler ama sonuç boşa olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…