2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Canım benim dualarımda olacaksın
Kolaylıkla şifalansın çabucak
Ve unut bu günleri hemencecik

Merhaba kusura bakmayın aylar sonra yazıyorum ama bebeğiniz ne durumda ameliyat oldu mu

Kızlar selamlar
Neler yapıyorsunuz
İyice sessizleşmiş bu aralar
Biz ne yapalım hayat mücadelesi
Ayakta kalmaya çalışma
Oğlum çok hareketli
Günü ne kadar az zararla bitirebilirim şeklinde ilerliyorum
Bu ay 20 aylık olacağız
Uykuya direnme
Bez değiştirmeye direnme
Üst baş değiştirmeye direnme
Herşeye direnme modu yani
Bu ara farkettiğim bişey var kızlar
Kakasında yediklerini öğütmeden duruyor afedersiniz
Mesela yaban mersini gibi
Ne bileyim mercimem gibi
Normalmi bu endişelenmelimiyim?

Doktoruna bunu sordum bizimkide ayni. Bağırsak uzunlugu henuz bizler kadar olmadigi icin normal bir durum oldugunu soyledi

Çok geçmiş olsun arkadaşım. Bebeğini bu aya kadar emzirmişsin ne mutlu sana. Zaten bu aylardan sonra bir faydası yok diyorlar, yani sakın kendini bu konuda üzme olur mu güzel anne Bu hastalık yanımızda yöremizde her an ensemizde. Benim de bununla ilgili bir geçmişim var, bu hastalığa bir pislikmiş gibi davranınca, çok ciddiye alınmadığını hissettirince defolup gidiyor Umarım her şey çok güzel olacak ve güzel haberlerini göreceğiz burda. Dualarımız seninle. Kendine ve güzel evladına iyi bak

Benimkinin de birkaç ay öncesine kadar aynıydı. Ama çiğnemeden yutuyor herhalde diye düşünmüştüm.
Bu arada aynı çirkin tavırlar benimkinde de var. Gün içinde bir 500 kere sinir krizi geçiriyoruz herhalde ana oğul

Oiiy hunili analar derneği
Geçecek kızlar yaa geçecek
Şimdi 3-4 aylık bebeği olan arkadaşım bana alış danışıyo
6 aylık olunca rahatlarım demi diyo
Hayır bacım onların hepsi külliyen yalan hiçbir zaman rahatlayamacaksın diyemiyorum
Tabiki kuzum rahatlayacaksın az kaldı diyorum
Ama yalan söylemiyorum tabi
Ama doğru az kaldı
Ama ne kadar az?

Tek rahatlatıcı yanı yalnız olmayışımız galiba Ama ben yine de çocuklu bir ortama girdiğimde, parka vs gittiğimizde çok utanıyorum. Çünkü daha önce başkalarının çocuklarında sevmediğim ne varsa benim oğlum aynısını yapıyor. Şimdi biz böyle hunilenmişken çocuksuz arkadaşlarımız rahat olursa yakışır mı o arkadaşlığa. Tabii ki "geçecek çok güzel günler sizi bekliyor" diyeceğiz.

Evett bencede
Ben şimdi çocuk yapmayan arkadaşlarımı darlıyorum
Tabi isteyip de olamayanların enerjisini hissedip sesimi çıkarmıyorum ama çocuk fikrine uzakları mahvediyorum hadi çocuk yapın rahatınız bozulsun diye

Çok teşekkür ederim. İnşallah şifa haberleri de vereceğim. Sizdemi geçirdiniz

Çok teşekkür ederim. İnşallah şifa haberleri de vereceğim. Sizdemi geçirdiniz
Benimki yumurtalık kaynaklı ikiz bebek büyüklüğünde bir tümördü karnımda büyümüştü. Büyük bir ameliyat geçirmiştim, tümörle beraber tek yumurtalığım alınmıştı. Patoloji sonucu sınırda kanserdi. Ama sıvı yayılımı olmadığı için kemoterapi almama gerek kalmamıştı. Öyle ucuz atlattım. Şu an her iki mememde de kistik yapılar var. Çoook uzun süre oldu kontrole kitmeyeli. Yürek yedim galiba. Sizdeki şikayetler bende de var. Ben de en kısa zamanda tekrar muayeneye gideceğim. Güzel haberlerinizi bekliyoruz

Lütfen gidin ihmal etmeyin kimse etmesin. Umarım hepimiz iyi haberler veririz size de çok geçmiş olsun

Kızlar sütten kestim oğlumu iyi hoş gündüz hiç sıkıntı yok ama geceler zor. Çok ağlıyor çok fazla uyuyamıyor. Bebek arabasında uyutuyorum ancak var mı bana tavsiyenix bu süreçte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…