2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Aralığın sona kalanlarından olarak biz de dün 1 yaşına girdiik:) kızlar benim oğlumda 2 aydır yinr konak olmaya başladı şu an ilk doğduğu zamanlardaki gibi konak var sizde var mı böyle bi durum ne yapmak lazım

Evet öyle bi durumda var tabi cani acisa söyleyemiyor beni kortudan 15 dakikalik.islem.sirasi sonrasida sizin dediginiz ihtimallerde var tabiyki o yuzden hergun erteliyorum.gunler geciyor
Ben çevreme sorup soruşturarak 4 aylıkken yaptırdım oğlumu sünnet. Ama hala o kadar pişmanım ki içimde yaradır yani o sünnet... İlk gün ağlıyo 3 günde iyileşiyo klişesi (bana göre) bize hiç uymadı. Acılar içinde ağladı çocuğum 5 gün boyunca.. Ne derdini anlatabiliyo ne benim elimden bişey geliyo. Ay çok kötüydü bitane daha oğlum olsa kesinlikle 2 yaşından sonra yaptırırım bu benim fikrim. İnşallah yaptırırsan çook kolay atlatırsınız

Yaa valla ben ağlaya ağlaya yemek yapıyodum şimdi gerçekten kurtarıcım oldu. Mutfağım küçücük zar zor sığıyoruz ama olsun yeter ki dursun da dedim

Evet biz de emzirirken yaptırmıstık zaten bı paravan var doktorla senınnaranda. Çocuk masaya yatıyor. Ben üstüne eğilip mememı verdim 10 dk Sürmedi işlem. Ama 4 aylıktı. Sımdı senınkının algısı çok acık olur. Telefon vermeyi falan belkı düşünebilirsin P Pati92

Evet öyle bi durumda var tabi cani acisa söyleyemiyor beni kortudan 15 dakikalik.islem.sirasi sonrasida sizin dediginiz ihtimallerde var tabiyki o yuzden hergun erteliyorum.gunler geciyor
Canı acırsa ağlar canım, söylemese bile belli eder. Acılı bir işlem değil inan 2 oğlan çocuğu annesi olarak tecrübe ettim. Sadece ilk gün, eve gelince işlemden yaklaşık 4 5 saat sonra biraz mıkırdıyorlar, o da muhtemelen penis bölgesinde hissettikleri kat kat sargı bezi ve bant farkındalığı . İşlem günü 2 sefer ağrı kesıcı verdim ben sadece. Sonra hiçbir ağrı sızı olmadı, ikisinde de.
Selam kızlar demir takviyesi olarak ne önerirsiniz ?
Ben maalesef ki hiç kullanamadımaşırı sancı yaptı çocuğuma
Ben yiyince sütten ona gaz yapıyo sanki o yüzden vermeye cesaret bile edemedim ve bende yiyemiyorum çık özledim:)
Aman aman yedirmeyin. Valla uykular haram olur:)

Yaa valla ben ağlaya ağlaya yemek yapıyodum şimdi gerçekten kurtarıcım oldu. Mutfağım küçücük zar zor sığıyoruz ama olsun yeter ki dursun da dedim
Ay ben öğrenme kulesini şu kutu olan devirdiği kuleler sandım yaa şuan okuyunca aydınlandımöğrenme kulemiz bizim de var ama kurmadık yürümeye başlamadı diye
Durabilirmi orda kursammı bende?

Ay ben öğrenme kulesini şu kutu olan devirdiği kuleler sandım yaa şuan okuyunca aydınlandımöğrenme kulemiz bizim de var ama kurmadık yürümeye başlamadı diye
Durabilirmi orda kursammı bende?
Yaa ben de maşallah dedim doğmadan herşeyi alınmış
Benimki de yürümüyor canım ama ayakta durabildiği için çok rahat koyuyorum. Hem de biz derma çatma bişey yaptırdık normal marangozdan seninki muhtemelen daha güvenliklidir ama yine sen daha iyi bilirsin çocuğunu

Bu nedir bilginiz var mı beş haftalık gebeyim

Selam kızlar. Bu kez biraz kötü havadislerle geldim.
Oğlum salı gecesi havale geçirdi. Sabaha karşı yanımda yatıyordu kasılmasına uyandım. Geceden ateşi vardı ama uykuya yatırdığımda düşmüştü. Zaten 37-38 arası bir ateşle geçirmiş havaleyi. O kasılma, baygınlık anları korkunçtu. Dokunamadım korkumdan babasına verdim allahtan o gerekli müdahaleleri yapabildi. Ben sadece ambulansı aradım. Çok şükür ki yarım saat içinde kendine geldi. Müşahade altında tutuldu. Vücutta enfeksiyon varmış meğer. 3 gündür antibiyotik kullanıyoruz ama tekrarlanan tahlillerde enfeksiyon değeri düşmemiş. 5 günlük bir iğne tedavisine geçildi. Çok stresli korkunç günler geçiriyorum. Aklımdaki senaryoları siz hesap edin. Havalenin ateşli ve kısa süreli olması beni rahatlatıyor ki bu tehlike arz etmeyen çeşidiymiş.
Hepinizden dua bekliyorum. Allah hiç kimseye yaşatmasın bu durumu.

Canimm çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın sifa versin inşallah

Cok gecmıs olsun canım

Çok çok geçmiş olsun Rabbimden acil şifalar diliyorum size

Çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin.

Cok gecmis olsun insallah biran önce iyilessiz yazin benimde oglum 40 derece ateslenmisti titreme kusma cok kötuydu allah butun bebisleri korusun

Çook geçmiş olsun inşallah iyidit şimdi

Duşakabini küçük olan anneler. Bebeklerinizi nasıl yıkıyorsunuz bi fikir verseniz bana biz zorlanıyoruz baya
Buna oturtuyorum bende dusakabinin disinda oluyorum yikiyorum hemencik. 6.aydan beri bunda yikaniyo bizimki

Eklentiler

• onden-acilir-banyomama-oturagi_8681049216557_01.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…