2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Arkadaslar bebislere hangi panduflardan aldiniz bi e bebekten bi civilden aldim ikiside ayaginda durmadi cikti bu ella bones diye var internette surekli goruyorum.ama onuda hemen tuyleniyor yazmislae kullanan var mi acaba

Arkadaslar bebislere hangi panduflardan aldiniz bi e bebekten bi civilden aldim ikiside ayaginda durmadi cikti bu ella bones diye var internette surekli goruyorum.ama onuda hemen tuyleniyor yazmislae kullanan var mi acaba
Ben ondan kullaniyorum canim. 0-6 aylik doneminde de kullandim, simdi büyügünü kullaniyorum. Bizimkinde tuylenme olmadi.

Ayy ella bonna aldım ben hiç çıkmıyo ayağından çocuk öyle benimsedi ki çıkarınca alıp ayağına götürüyo:) ben çok sevdim çok iyi elde yıkadım giç bişey olması kaymıyo da içim rahat bi tane daha alıcam hatta

Kizlar bebeklerin istahlari nasil? Benimki 1 aydir herseyi tükürüyor eliyle cikartiyo kati hic bisey istemiyo hep corba yoğurt kivaminda yiyecek. Pureyede alistirmadim baslarda catalla ezip verdiğim icin yiyordu puturlu. Ama suan hic yemiyo hergun 40 cesit sey deniyorumm. Uykuları 1 snedir zaten duzensiz gecede 6 7 defa uyanir bide simdi yeme sorunu basladim delirmek uzereyim dayanamıyorum sinirlerim mahvoldu

Ama yerim yaa:))

Çok geçmiş olsun. İnstagramda hastalanmayan çocuk diye bir sayfa var ben orayı çok takip ediyorum sarımsak kürünü çok önerir mesela isterseniz bir bakın allah şifa versin allah bizi ve yavrularımızı korusun

Herkes tüylenme yapiyor yazmis cekindim bende yanlis yikamadan mi acaba siz hangi bedenini aldiniz

Ben de katı bi şey vermeye cesaret edemiyorum boğulur diye ama püre yaşını da geçti nasıl yapıcam hiç bilmiyorum

Kızlar merhaba gece beslenmesinde emzirmeyen anneler nasıl yol izliyorsunuz paket devam süt veren varmı ben artık mama vermek istemiyorum fakat gece 2 kere uyanıyor

Kızlar merhaba gece beslenmesinde emzirmeyen anneler nasıl yol izliyorsunuz paket devam süt veren varmı ben artık mama vermek istemiyorum fakat gece 2 kere uyanıyor
öncelikle geçmiş olsun canım.. üzüldüm.
geceleri 3-4 kez mama veriyoruz 120cc
kilosu düşük diye kesmedik gece beslenmesini. ama bu şekilde de mama içmeden uykuya geri dönemiyor. doktor azaltarak kesin dedi. uyku büyümesi için çok daha önemli dedi.

Bunlara acayip bir koltuk merakı her fırsatta koltuğa çıkma camdan dışarı bakma isteği. Odada durmama evi dolaşma bütün çekmeceler i açma meraki ekliyorum canım

Ben de katı bi şey vermeye cesaret edemiyorum boğulur diye ama püre yaşını da geçti nasıl yapıcam hiç bilmiyorum
Yutarken bogulmaz Allahın izniyle biz hap falan yutamayinca geri çıkartıyoruz ya onlar da geri çıkartıyor. Soluk borusuna kaçarsa o tehlike sadece gülerken ve ağlarken bizy vermemek gerek . Somun ekmeği eline verip başlayabilirsin. Önce yumusatip sonra yiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…