2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bir yazmış da yürüyor diye onun üzerine sordum.aldığım cevaplar çok hoş 😂 benimki emeklemiyor da ama yere koyunca döne döne 1 dakika içinde halıdan parkeye gidiyor.salonda yanlız bırakamaz oldum.mutfağa bişey almaya gidiyorum dendiğimde parkede oluyor.geçen onu düşündüm yürüdüklerinde bıraktığımız yerde de durmayacaklar nasıl yemek vs yapacağız bilemedim.uyurken de yapamam benimki çıt desen uyanıyor.şu çitlerden mi alsak kullanan oldu mu?
Benimki de kaç aydır yuvarlanarak ve sürünerek işini hallediyordu🤣 son 3-4 gündür emekleme işini çözdü emeklerken yorulursa sürünmeye geçiyor 🤣

Bir yazmış da yürüyor diye onun üzerine sordum.aldığım cevaplar çok hoş 😂 benimki emeklemiyor da ama yere koyunca döne döne 1 dakika içinde halıdan parkeye gidiyor.salonda yanlız bırakamaz oldum.mutfağa bişey almaya gidiyorum dendiğimde parkede oluyor.geçen onu düşündüm yürüdüklerinde bıraktığımız yerde de durmayacaklar nasıl yemek vs yapacağız bilemedim.uyurken de yapamam benimki çıt desen uyanıyor.şu çitlerden mi alsak kullanan oldu mu?
İkizlerim için aldim girmek istemiyorlar halbuki içi oyuncak dolu ben girersem giriyorlar yoksa ı ıh .ayrıca bizimkiler de yürümüyor ama ayağa kalkmaya çalışıyorlar emekleme de var. düşerler yada birbirine zarar verir diye sürekli yanlarındayim ve tek odadayiz bu durumu sevmiyorlar evin heryerini keşfetmek istiyorlar. yemeği de eşim gelince bi şekilde yapıyoruz temizlik haftada 1 gün. Öyle yuvarlanıp gidiyoruz

Kızlar hepinizin çocuğu yürüyor mu?daha benimki yeni yeni basmaya başladı hiç yürüyecek gibi durmuyor

Bızımkı de yürümüyor ama emeklemede uzman. Ve tutunup ayağa kalkabılıyor. Hiçbir iş yapamıyorum yemın ederım 2 hafta oldu süpürge açamadım evde. Geçen gün abisinin 3 katlı oyuncak rafını üzerine devirdi 😬
Şu ürün nasıldır ki?
Bence işe yaramaz canım. İlk aldığında bir heves 10 15 dk takılır sonra bağlasan durmaz.
Kızlar brokoli bebeğe gaz yapar mı
Dün ve bugün versim bu akşam hrp ağladı bi anda ağlaması hep arttı sonra azaldı sancı gibi diş mi karın ağrısı mı bilemedim
Gaz yapsa bile artık gazdan sancılanmaz bence. Diş olabılır
veeee ilk bebemizin doğumgünü bugüünn
Nasılll 🥹🥹🥹 oldu mu o kadar zaman yaa. Çok mutlu yasları, uuuupppuzun ömrü olsun.

Kızlar selam🌹
Ek gıdaya geçtiğimizden beri bizim mama+anne sütü alma sayımız çok azaldı
Sizlerde durum nasıl
Beyefendi ek gıdayı mama ve anne sütüne tercih ediyor
Halbuki doktor 1 yaşına kadar ana öğünümü anne sütü ya da mama demişti
Ama zorla içiriyorum resmen
Sizde durumlar nasıl kızlar

Benim bebeğim emeklemeden yürüyenlerden olacak sanırım kızlar🙊
Aslaa emeklemiyor
O pozisyona gelmiyor istemiyor
Ama tutunup kalkma çabasında heryere😃
Varmı emeklemeden yürüyen bebişleriniz tecrübeli anneler🤗
Biliyorum emekleme bir gelişim basamağı değil ama bazı fizyoterapistler de önemli olduğunu söylüyor
Tembel yavrum benim uğraşmak istemiyor emeklemekle😂

Aslaa emeklemiyor
Biliyorum emekleme bir gelişim basamağı değil ama bazı fizyoterapistler de önemli olduğunu söylüyor
Bizimki emekliyor ama ben emeklemeden yurumusum 13 aylik 😁

Aslaa emeklemiyor
Benimki de emeklemiyor.yüz üstü sırt üstü yapa yapa yuvarlanarak gidiyor istediği yere 😂 basmaya da hiç niyeti yok ayak ucuna basıyor.ama iş anneye tekme atmaya gelince hiç acımıyor😂 süt işi bizde de azaldı.illa katı Gıda yiyecek sonra uyku öncesi karnı tok da olsa az da olsa süt istiyor.ben zaten sağıyordum.sütler artmaya başladı.1 yaşına gelsin sağım aralarını açıcam artık

Ya bu aylarda huy değişti iyice uyumak istemiyo sürekli dız dız gece uykuları sürekli bölük en geç 2 saatte bir uyanıyor ayrılık kaygısı hat safhada. Nolur geçici diyin

Kizlar bebeklerde kahvalti icin neler yapiyorsunuz benimki hic bisey yemiyo zar zor peynir zeytin ezmesi o kadar yumurtaya karsi cok tepkili zaten. Alternatif pankek yapiyorum bazen tarhanali yada keciboynuzu unu ile felan ama cesit acisindan tikandim cok

Ahh bee hey gidim hey ne heyecanla haber bekliyorduk sizden ne dualar etmiştik rabbim sağlıklı uzun ömür versin hepsine bizlerle birlikte. Zaman su misali
Allah o ettiğiniz duaları zamansız karşınıza çıkartsın. En büyük desteğim bu güzel kalpler oldu benim

Benimki de emeklemiyor.yüz üstü sırt üstü yapa yapa yuvarlanarak gidiyor istediği yere 😂 basmaya da hiç niyeti yok ayak ucuna basıyor.ama iş anneye tekme atmaya gelince hiç acımıyor😂 süt işi bizde de azaldı.illa katı Gıda yiyecek sonra uyku öncesi karnı tok da olsa az da olsa süt istiyor.ben zaten sağıyordum.sütler artmaya başladı.1 yaşına gelsin sağım aralarını açıcam artık
Ayak ucuna basmaso normalmiş canım , doktor bize öyle anlattı,bebeklee yürüyene kadar ayak ucuyla basar dedi
Demekki bu süt azalması normalmiş bende kafama takıyodum şimdi içim rahatladı

X