2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar benim bebe 5 aylık oldu. Hala oyuncaklara uzanma yok
Elinde oyuncak tutuyor ve hareketleri takip ediyor mu? Benim oğlum oturmaya müthiş hevesli, karın üstü takılmayı da çok seviyor. Gel gör ki dönmek umrunda değil, eviriyorum çeviriyorum dönsün diye. Hacıyatmaz gibi hop sırtüstü bırakıyor kendini

Kızlar günaydın hepinize. 40 dk da bir uyandığımız bir gecenin sabahında tabiki yenidoğan döneminde bile uykusu daha düzenli olan oğlumda bir sorun olduğunu düşünmeye başladım. Uykusu olmadığında ağlayan sızlayan bir bebek değildi. Bütün gece ağladı ve karın ağrısı varmış gibi kendisini sıkıp durdu. Uyurken bile suratını ekşitiyordu canı acırmış gibi. Atak döneminde değiliz bugün tam 5 aylık oldu. Alerji falan mı var dedim ya da ne bileyim sağdan soldan duyduğum laktoz intöleransı filan. Sonra aklıma demir damlası geldi. Onu kullandığımız haftadan beri böyle ıkınma kasılma var. Biraz araştırdım ve böyle yan etki yaşayanlar varmış. Sizde oldu mu acaba? Ben 1-2 gün vermeyip gözlemleyeceğim bakalım düzelecek mi.

Dişten olabilir mi biz de 3 gündür o haldeyiz ne uyku ne de huzuru kalmadı

Diş için erken değil mi? Biz neredeyse 15 gündür böyleyiz:/
İlk dişler 4 6 ay arasi çıkar diyorlar, büyük kızım 11 aylık cikarmisti ama bu daha erken çıkaracak gibi. Bizde yaklaşık 10 gündür özellikle gündüzleri aşırı miz miziz. Bak bakalım yerleri belli olmuş mu

Korkarım ben bakamam sizde uykular nasıl? asla uzun uyumuyor geceleri özellikle 3-4 saat aralıksız uyku denen şey yok oldu.

Korkarım ben bakamam sizde uykular nasıl? asla uzun uyumuyor geceleri özellikle 3-4 saat aralıksız uyku denen şey yok oldu.
Gündüz 1 erken saatten 3 uyku yapıyor genel olarak. Gece de 9 gibi uykuya yatıyor ama saat başı kalkıyoruz. Sabahta 6.30 gibi iyice uyaniyor. Geceleri ışık falan görürse uyaniyor sabah olmuş gibi

Gündüz 1 erken saatten 3 uyku yapıyor genel olarak. Gece de 9 gibi uykuya yatıyor ama saat başı kalkıyoruz. Sabahta 6.30 gibi iyice uyaniyor. Geceleri ışık falan görürse uyaniyor sabah olmuş gibi
Allah kolaylık versin bize ya. Bazen üst üste gelince yorgunluğum bebeğime bakımımı da etkiliyor o yüzden arada iyi uyusalar fena olmaz diyorum

Zaten çıkması uzun sürermiş 5 aylığız biz de doktorumuz dişler asagıdan yukarı ittirmeye başladıkça böyle şeyler oluyor dedi çıkması 1-2 ayı bile bulabilir miş ama biz baya diş belirtilerindeyiz sürekli huysuzluk katılarak ağlama ateşimiz vardı biraz gibi gibi

Allah kolaylık versin bize ya. Bazen üst üste gelince yorgunluğum bebeğime bakımımı da etkiliyor o yüzden arada iyi uyusalar fena olmaz diyorum
Aynen canım gündüz uykusunada alışmak istemiyorum. Hem 2 ay sonra işbaşı yapicam hemde haftasonu büyük kızım evde onunla ilgilenmek zorundayım diye

Welcome to 4.ay atağı huni sipariş etmiştim istersen sana da vereyim kuzum
Kızım ataklara, ataklar bana, kapı başıma, basım kapıya sjjs
Kızlar iki gündür güzel olan gececuykumuz bi tuhaflaştı çok uykusuz kalıyorum , önümüzdeki ay işe başlayacağım böyle devam ederse nasıl olcak bilmiyorum
Ben uyku eğitimine başlıyorum canım en son karar verdim artık. Hem de sıfır ağlatma ile. Ayağımda sallıyorum sürekli üstüne bir de atak geldi. Bitince başlayacağız inşallah
Kızım da dört ay beş günlük oldu. Aylık kontrolünde doktorumuz damaklar kabarmış dedi artık ne zaman gelirse. Zaten sürekli el ağızda , salyalar akıyor. İnşallah hastalıksız, rahat bir şekilde dış çıkarır yavrucaklar

Kızlar merhabalar bebişler alakalı değilde benimle ilgili birşey var ben adet oldum biraz ödem attım ama bu hafiflemeyi korumak istiyorum yaptığınız bişey var mı

Kızlar merhabalar bebişler alakalı değilde benimle ilgili birşey var ben adet oldum biraz ödem attım ama bu hafiflemeyi korumak istiyorum yaptığınız bişey var mı
Cidden yeşil çay içebiliyor muyuz? Ödem atmak için sular falan yapabiliyor muyuz artık emzirmeye zararı var mı

Detoks önermiyorlar aman diyeyim ama suya limon meyve falan atılabilir tabi en iyisi diyetisyen fikri alınması şahsi görüşüm

Biliyorum tartıda 78 kiloyu görünce çok mutlu oldum o yüzden sorayım dedim
Başta ben de çok hızlı ve güzel kilo verdim ama hep açlıktan yemek yemeye fırsat bulamıyordum son üç kilom kaldı ama bir türlü gitmiyor benim de. Şöyle çok detaylı bir kan testi yapıp diyetisyene gideceğim ben de. Adet olunca fark etti mi ya ben de geçtiğimiz ay adet görmeye başladım ama bir fark olmadı sanki ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…