2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar selamlar bizde 4.5 ayı geçtik beslenmede sıkıntı yaşıyoruz gece memeyi emiyor gündüz reddediyor .2 gündür çok az besleniyor ama keyfi yerinde yememesine canım çok sıkılıyor böyle olan arkadaşlarım varmı
Canım seni korkutmak istemem asla ama aynısı başıma geldi ve idrar yolu enfeksiyonu çıktı artk son aşamada geçmeyen ağlama krizi ve 7 saatlik gündüz meme ve biberon reddi ile doktora götürünce çıktı ortaya inş öyle birşey değildir sizinki

Bir guncellemede benden bu aralar salyalarimiz çok akıyor üst baş diye birşey kalmıyor dış yüzündemis 😅 Ben ve babası hariç kimseye gülmüyor yabancilamaya başladı insanları birde sinirlenince memenin ucunu acitmaya başladı 😅😅 benimki gibi var mı salyali bebik 😅😅😅😅
Aslan çok salyalı, boloncuklar eşliğinde çıkarıyor. El hep ağızda ama. Oğlum tükürüğünü yutmakta bir tercih diyorum 🤣 önlük, ağız mendili dayanmıyor, aldıkça aldım her yer önlük, mendil. Bizim ki çok kusan bir bebek ayrıca. Yuttuğu tükürüğüde ara ara kusarak çıkarıyor 🤦‍♀️

Kızlar bebişi grip atlatanlarınız oldu mu? 4 ay 4 günlük benim miniğim. Gece çok hapşırıp öksürüyordu. Sabah son hapşırmasında tıkandığını farkettim. Burnunu çektim ilk defa çok sümük geldi. 😭
Hemen atlatırız inşallah. İçime o kadar dert oldu ki 🥺

Bu ataklar hiç bitmiyor zaten. Çocuk ergenlik yaşa gelincede ergenlik deriz yine bitmez. Benim eşim oruçlu olunca uzanmak istiyor işten gelince oda çok bakamıyor. Kafam bir milyon 🤪
Aynen bitmeyecek , işte ana tesellisi belki biraz rahatlarız diye uma uma büyüyecekler 🙈😄
Geçen hafta indirime girmişti 2500 e aldık belki yine girer
Çok güzelmiş canım güle güle kullansın minik kuzuş😍
Bundan kardeşimde de vardı verecekti istememiştim hemen alayım ben onu😁
Bir guncellemede benden bu aralar salyalarimiz çok akıyor üst baş diye birşey kalmıyor dış yüzündemis 😅 Ben ve babası hariç kimseye gülmüyor yabancilamaya başladı insanları birde sinirlenince memenin ucunu acitmaya başladı 😅😅 benimki gibi var mı salyali bebik 😅😅😅😅
Benimki de inanılmaz salyalı
Sürekli ağız mendili üst baş değiştiriyoruz biz de🙈
Gidince bende soracağım doktora dişmi acaba diye ? Ya çok erken geliyor bana ne ara büyüdüler de dişleri çıkacak bunların 😍
Aslan çok salyalı, boloncuklar eşliğinde çıkarıyor. El hep ağızda ama. Oğlum tükürüğünü yutmakta bir tercih diyorum 🤣 önlük, ağız mendili dayanmıyor, aldıkça aldım her yer önlük, mendil. Bizim ki çok kusan bir bebek ayrıca. Yuttuğu tükürüğüde ara ara kusarak çıkarıyor 🤦‍♀️
Bizim de her odada bi yerde bi önlük var 😃ortalık ağız mendili ve önlükten geçilmiyor
Zaten şu sıra ev savaş alanı gibi hiçbirşeye yetişemiyorum 🥶

Bizimki de baya kusmuklu çok yedikleri için kusuyorlar oburixler :nazar: birde bizimki tükürük çıkarmayı oyuna bağladı etrafınida tukuruklere boğuyor 🤣🤣🤣 el ağzında olunca memeyi almak istemiyor bazen Aslanda da böyle bir problemle karsilastin mi acaba ☹️

Kızlar bizde de salyalar akıp akıp gidiyor, son zamanlarda huzursuzluk ve uykusuzluk da cabası idi kiiii şu görünen minnak beyaz noktalar diş oluyor sanırım 😍
Eki Görüntüle 3231786

Bizdede var böyle noktalar doktor bize süt incisi demişti. Dişle alakalı yokmuş yani. Maşallah bu aralar çok tatlı 💞💞💞

Bizdede var böyle noktalar doktor bize süt incisi demişti. Dişle alakalı yokmuş yani. Maşallah bu aralar çok tatlı 💞💞💞
Yaa süt incisi mi ilk defa duydum 😌 ama sivri sivri elime geliyor sert yani ondan diş diye düşündüm, hatta geçen emerken bı batar gibi olmuştu ihtimal vermediğim için bakmamıştım diş mi diye

Bizimki de baya kusmuklu çok yedikleri için kusuyorlar oburixler :nazar: birde bizimki tükürük çıkarmayı oyuna bağladı etrafınida tukuruklere boğuyor 🤣🤣🤣 el ağzında olunca memeyi almak istemiyor bazen Aslanda da böyle bir problemle karsilastin mi acaba ☹️
Aslanın reflüsü olduğu için kusuyor canım. Mamayla besleniyor. Ama biberonu verince oda bir parmağını ağzına sokmak istiyor. Emziğinde de yapıyor. El her türlü girecek o ağıza🤭

Yaa süt incisi mi ilk defa duydum 😌 ama sivri sivri elime geliyor sert yani ondan diş diye düşündüm, hatta geçen emerken bı batar gibi olmuştu ihtimal vermediğim için bakmamıştım diş mi diye

Bende dış sanmıştım doktora sorduğum da süt incisi demişti 😅 o zaman duydum inciyi 😅 gene doktorunuza sorarsınız 🤣

Aslanın reflüsü olduğu için kusuyor canım. Mamayla besleniyor. Ama biberonu verince oda bir parmağını ağzına sokmak istiyor. Emziğinde de yapıyor. El her türlü girecek o ağıza🤭

Ya reflü için ilaç kullanıyor mu yoksa damlami kullanıyor canım. Biberonla olsa memede olsa her türlü o el ağzında olacak demekki 😅😅😅

Ben üzülüyorum biliyor musun her büyüme ayağından 7/24 yanındayım ama hiç doymuş hissetmiyorum kendimi keşke çabuk buyumeseler 😅😬
Ataklar geldiğinde ya da zorlandığımda ne zaman büyüyecek geçecek bu günler diye hayıflanıyorum
bazen de büyüyor diye oturup ağlıyorum😄
Annelik delilik demişler doğru demişler 🙈
Bugün mesela iki üç gün önce olan kıyafeti olmadı ufak geldi , boncuk boncuk ağladım 😀

Ataklar geldiğinde ya da zorlandığımda ne zaman büyüyecek geçecek bu günler diye hayıflanıyorum
bazen de büyüyor diye oturup ağlıyorum😄
Annelik delilik demişler doğru demişler 🙈
Bugün mesela iki üç gün önce olan kıyafeti olmadı ufak geldi , boncuk boncuk ağladım 😀

Ataklarda bende çok zorlanıyorum sonra zorlandigim için ağlıyorum 😢 zorlanirlen çabuk büyüsün diyorum sonra büyümesini istemiyorum 😥 galiba ben hunilik oldum 🙈 bizimkininde hiç kıyafeti kalmadi alışveriş yapmamız gerekiyor 😒

X