2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar merhaba . Ben normalde bugün 5+5 im ama ultrasonra 5+0 cıktı ve doktor geç döllenmedir dedi. Ama içim içimi yiyor gelişimi durdu diye😔
Canım bende Perşembe gittim sata göre 6+1 oluyor ama doktor 5+1 görünüyor dedi. Kese ve yolk kese göründü fakat bebek görünmedi daha. Karından baktı. Bende geç döllenme olmuştur diye düşünüyorum 7 Mayıs'ta başka bir doktora gidecem. Sende bebek göründü mü kalp atışı falan

İlk bebeğin kaybedilmesi de ayrı bir travma,sizin de başınız sağolsun,amin,inşallah yaşamayız bir daha. Sormamda sakınca yoksa,suyunuzun gelme sebebi bulunabildi mi?
Canım benim suyum gelmedi ilk önce doğum sancım geldi bi boktan anlamayan bi doktor yüzünden dikiş için geç kaldım ve rahim açıldı doğum başladı. Öyle yani sebebini bende hiç bir zaman öğrenemedim. Ne çocukta nede bende sorun yoktu. Bi hafta öncesinden kanama geçirdim progestan verdiler sonra da sancım başladı işte

Canım bende Perşembe gittim sata göre 6+1 oluyor ama doktor 5+1 görünüyor dedi. Kese ve yolk kese göründü fakat bebek görünmedi daha. Karından baktı. Bende geç döllenme olmuştur diye düşünüyorum 7 Mayıs'ta başka bir doktora gidecem. Sende bebek göründü mü kalp atışı falan
Canım bana vajinal bakıldı ona rağmen sadece kese göründü 5+0 da.
Perşembe günü gidicem ama gerginim ben de 6+0 olacak be görücem bilmiyorum 🥲

Doktorun önemi olduğunu bi’ kez daha anladım 👍🏻 İyi ki şu an bu siteye girmişim :KK66: ben de perşembe dr.ye gittim canım. SAT’a göre 6+4 haftalık sadece kese göründü ama benim hesabıma göre 5 haftalık.. dr 2 hafta sonra gel dedi.. bulantın falan var mı ; iyiye işaret başka açıklama yok.. boş gebelik mi diye düşünüp duruyorum kaç gündür. Olsa dermiydi..😒🥺🤔 şimdi senin yazını okuyunca bide yolk kesesinden anlıyorlarmış nette okudum az önce..🤓 içim rahatladı.

Canım bana vajinal bakıldı ona rağmen sadece kese göründü 5+0 da.
Perşembe günü gidicem ama gerginim ben de 6+0 olacak be görücem bilmiyorum 🥲
Bi’de bu ara aşırı gaz mide bulantım war 3-4 gündür hiç bişi yiyemiyorum sırtıma doğru vuruyor safra kesesi ağrısı gibi 😵‍💫🥺 Allah tüm hamişlerin ; benim de yardımcısı olsun

Doktorun önemi olduğunu bi’ kez daha anladım 👍🏻 İyi ki şu an bu siteye girmişim :KK66: ben de perşembe dr.ye gittim canım. SAT’a göre 6+4 haftalık sadece kese göründü ama benim hesabıma göre 5 haftalık.. dr 2 hafta sonra gel dedi.. bulantın falan var mı ; iyiye işaret başka açıklama yok.. boş gebelik mi diye düşünüp duruyorum kaç gündür. Olsa dermiydi..😒🥺🤔 şimdi senin yazını okuyunca bide yolk kesesinden anlıyorlarmış nette okudum az önce..🤓 içim rahatladı.
Bana da hiç açıklama yapmadı. Ultrasona bakarken ekranı çevirdi sadece ekranı gösteriyor. Konuşmuyor. Öyle baktım. Kalp atışı var mı dedim daha bebek bile görünmüyor dedi. Sekretere raporu yazdırırken duydum yolk sac göründü dedi. Gerisini Google dan öğrendim yani.

Geçmiş olsun. Çok zormuş öğürmek..
Benim de hazımsızlık , gaz ve bulantı sorunum var. bir de çarpıntı oluyor, uyuduğumda da aşırı terliyorum. ama nerdeyse başından beri var bu belirtiler. artma azalma olmadı hiç.
Yaa ben de öleyim 3-4 gündür safra kesesi mi diyorum hatta sırtımdan çıkıo gaz o derece kötüyüm 😖😖 nası uyuduğumu bilmiyorum baş ağrısı fln da war niye acaba 😒😒

Bana da hiç açıklama yapmadı. Ultrasona bakarken ekranı çevirdi sadece ekranı gösteriyor. Konuşmuyor. Öyle baktım. Kalp atışı var mı dedim daha bebek bile görünmüyor dedi. Sekretere raporu yazdırırken duydum yolk sac göründü dedi. Gerisini Google dan öğrendim yani.
Nasıl bir doktormuş o ya öyle.

Bi’de bu ara aşırı gaz mide bulantım war 3-4 gündür hiç bişi yiyemiyorum sırtıma doğru vuruyor safra kesesi ağrısı gibi 😵‍💫🥺 Allah tüm hamişlerin ; benim de yardımcısı olsun
Ya cok fena o bi önceki hamileliligimde hiç yaşamadım kuruyordum sürekli ama böyle bir şey yapamadım. Gece uyuyamadım ağrısından.

Canım benim suyum gelmedi ilk önce doğum sancım geldi bi boktan anlamayan bi doktor yüzünden dikiş için geç kaldım ve rahim açıldı doğum başladı. Öyle yani sebebini bende hiç bir zaman öğrenemedim. Ne çocukta nede bende sorun yoktu. Bi hafta öncesinden kanama geçirdim progestan verdiler sonra da sancım başladı işte
Ne kadar benzer şeyler yaşamışız canım ben de 21 haftalıkken bebeğimi kaybettim 1 hafta önce gittiğimde her şey yolundaydı sonra tekrar gittim bana kasılman var deyip magnezyum verdi 2 gün sonra kanamam oldu rahim açılmış kesem dışarı sarkmış dikiş için çok geçti zaten suyum da geldi enfeksiyon çıkınca ben de bebeğimi doğurmak zorunda kaldım tam bir sebep de söyleyemediler ya enfeksiyon ya rahim ağzı yetmezliği ama o şerefsiz doktor eğer o gün rahim uzunluğuma baksaydı her şey çok farklı olabilirdi o yüzden doktor gerçekten çok önemli

Yaa ben de öleyim 3-4 gündür safra kesesi mi diyorum hatta sırtımdan çıkıo gaz o derece kötüyüm 😖😖 nası uyuduğumu bilmiyorum baş ağrısı fln da war niye acaba 😒😒
Bana doktorum ilaç önermediği için içmedim. Nane limon sıcak su iyi geldi bana. tabi abartmamak lazım. Bir de pırasa, enginar gibi bazı yemekler aşırı gaz yapıyormuş. ben dün daha basit şeyler yedim gaz olmadı rahat ettim. ama benim de canım yoğurt ayran falan istiyor.

Kızlar normalde 6+5 olmam gerekiyor ama ultrasonda 5 haftalık olarak çıkıyor 9 milim kese boyu doktor boş gebelik olabilir beta hcg bakalım dedi 11 gün önce 1249ken dün 3000 küsürlerde çıktı doktor boş gebelik diyor böyle bişey başına gelen oldumu

Rahim genişlediği için bağırsak hareketleri normal. bende ufak ufak batmalar da oluyor arada. çok şiddetli değil ama.
baş ağrısı bende yok ama başkalarında okumuştum olabiliyormuş. hormonlar sonuçta..

X