2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar dün gece o kadar rahatsız geçti ki . Gaz sancısı gibiydi ama asla uyutmadı sabaha kadar. Ne zor bir şeymiş bu gaz . Hayatımda ilk defa yasıyorum
Gaz yapan yiyeceklerden uzak dur canim.
Sütü laktozsuz iç üstünde rahat yazanlardan.
Su icebiliyorsan bol su iç .
Yürüyüs yap evin icinde yurudukce bagirsaklarin harekete gecer rahatlar.
Simdiden alistir kendini nasil iyi oldugunu rahatladigini ögren.
Son aylarda çok sık oluyor bu çünki simdiki alistirmalar son aylara hazirlik olur.

Gaz yapan yiyeceklerden uzak dur canim.
Sütü laktozsuz iç üstünde rahat yazanlardan.
Su icebiliyorsan bol su iç .
Yürüyüs yap evin icinde yurudukce bagirsaklarin harekete gecer rahatlar.
Simdiden alistir kendini nasil iyi oldugunu rahatladigini ögren.
Son aylarda çok sık oluyor bu çünki simdiki alistirmalar son aylara hazirlik olur.
Yürüyüş yapmak cok mantıklı diğerlerini de deneyeceğim. ♥️

Kuzular hiç iyi değilim midem şiş öğürüruyorum.başım sersem gibi .baş dönmem var
Geçmiş olsun. Çok zormuş öğürmek..
Benim de hazımsızlık , gaz ve bulantı sorunum var. bir de çarpıntı oluyor, uyuduğumda da aşırı terliyorum. ama nerdeyse başından beri var bu belirtiler. artma azalma olmadı hiç.

Geçmiş olsun. Çok zormuş öğürmek..
Benim de hazımsızlık , gaz ve bulantı sorunum var. bir de çarpıntı oluyor, uyuduğumda da aşırı terliyorum. ama nerdeyse başından beri var bu belirtiler. artma azalma olmadı hiç.
Çarpıntı normalde bende oluyordu zaten gece bendede var canım

Kızlar benim bulantı vardı kusma yoktu prilam iyi geldi bana ama iki tane içince aşırı uyku yapıyo. gece yatarken tek içiyorum gün içinde bulantım olmuyo

Yok canım fazla değil çay kaşığı ucuyla atıyorum bi tencere yemeğe. Hepsini de ben yemiyorum yani henüz 😂
Ilk gebelikte hafif dusuk riskim varken ebe uyarmisti beni kimyon maydonoz birkac sey daha söylemisti risk gecene kadar asla tüketme diye 😬
Aklimda ordan kalmis cok dikkat ediyorum o yüzden 😬
Simdi gazı alacak diye bardak bardak suyunu içenler olmasin mazallah 😑

Kızlar dün gece o kadar rahatsız geçti ki . Gaz sancısı gibiydi ama asla uyutmadı sabaha kadar. Ne zor bir şeymiş bu gaz . Hayatımda ilk defa yasıyorum
canım yedigin,ictigin bir şeyle mi alakalı acaba? bana normalde süt hiç dokunmaz ama bu gebelikle birlikte süt içtiğim zaman aynı dedigin gibi inanılmaz gaz sancisi yaptı.hatta nefes alamadım midemden göğsüme doğruydu. anca 3.sefer anladım sütten olduğunu.senin de böyle bir seyden mi acaba?

canım yedigin,ictigin bir şeyle mi alakalı acaba? bana normalde süt hiç dokunmaz ama bu gebelikle birlikte süt içtiğim zaman aynı dedigin gibi inanılmaz gaz sancisi yaptı.hatta nefes alamadım midemden göğsüme doğruydu. anca 3.sefer anladım sütten olduğunu.senin de böyle bir seyden mi acaba?
Canım pide yemiştim ama biraz fazla yedim . Ama bak gece devam etti suan da hala mide ağrısı yasıyorum. Bi de gaz sancısı gibi bir şry . Ve sürekli bagırsaklaeımdan sesler geliyor

X