2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Selam hanımlar birşey sorcam belirtiler sizde stabil mi mesela hergun mideniz bulanıyor mu? Normalinde sabahları midem bulanirdi bu sabah öyle fazla bir bulantım olmadı göğüs sisligimde önceki günler gibi değil bel ağrım var tedirgin olmadim değil bu şekilde olan var mi
Bu ben... Dün hiç midem bulanmadı. Bugün yataktan kalkamıyorum. 😥 Bulantı halsizlik sırt ağrısı kasık ağrısı bugün hepsi var

Selam hanımlar birşey sorcam belirtiler sizde stabil mi mesela hergun mideniz bulanıyor mu? Normalinde sabahları midem bulanirdi bu sabah öyle fazla bir bulantım olmadı göğüs sisligimde önceki günler gibi değil bel ağrım var tedirgin olmadim değil bu şekilde olan var mi
Asla belirgin bi belirtim olmadı illa belirti hergün olcak tekrarlıcak diye bişey yok gerçekten içini rahat tut annemin 4 kaynanamın 3 cocuk var ikisinde de belirti yokmuş. Doktor da herkesin bünyesi vücudu farklı dedi asla tek düze bi kural yok herkesin beli agrıcak herkesin midesi bulancak diye dedi.

Çok tuhaf olsa bir dert olmasa ayrı normalinde bulantılarım olurdu bugün yok ve göğüs hassasiyetinde önceki günler gibi değil
Benim de her gün olmuyor. göğüs ağrım geçmişti hatta kanamam olmuştu o gün ama şimdi yine ağrı hissediyorum. bence her günümüz aynı değildir. telaş yapmayın. herkeste de aynı olmaz diye düşünüyorum. burada okuduğum birkaç arkadaşta da belli bir haftadan sonra azalma sonra artma olmuştu sanki

Benim halsizlik kaşık ağrısı gibi şikayetlerim vardı . Bugün onlar yok ama karın ağrısı gaz var 😑

ben de oturarak çamaşır katlıyorum nerdeyse nefes nefese kalıyorum. normaldir sanırım vücut fena çalışıyor içeride kazı çalışması var ☺️
Aynen ya evi temizliyim dedim öyle zorlandimki nerdeyse aglicam birde sinirim bozuldu eşime kızdım birşey yapmıyor diye nefes nefese kalıyorum hemen işler birikti Allah yardım etsin bize valla bide açım birşeyde yiyesim yok

Aynen ya evi temizliyim dedim öyle zorlandimki nerdeyse aglicam birde sinirim bozuldu eşime kızdım birşey yapmıyor diye nefes nefese kalıyorum hemen işler birikti Allah yardım etsin bize valla bide açım birşeyde yiyesim yok
Ya ev benim de öyle
Ve normalde yardımcı almıyordum ama göüyorum ki sart oldu. Dün bütün ütüleri kuru temizlemeye gönderdim . Her hamilelik kendi içinde cok başkaymış cok

Kızlar normalde 6+5 olmam gerekiyor ama ultrasonda 5 haftalık olarak çıkıyor 9 milim kese boyu doktor boş gebelik olabilir beta hcg bakalım dedi 11 gün önce 1249ken dün 3000 küsürlerde çıktı doktor boş gebelik diyor böyle bişey başına gelen oldumu
Canım artış çok düşük maalesef, kesenin rahim içi gözükmesi dış gebelik ihtimalini eler çok şükür. Ama sağlıklı bir gebelik gibi durmuyor, Allah sağlıklı gebelikler versin inşallah

Canım benim her gün farklı, bi kaç gün kramplar oldu, bikaç gündür mide yanması ekşimesi , bugün tiksinme var her şeyden tiksiniyorum yiyecek ve koku. Genel olarak da halsiz yorgun gibi hep yatmak istiyorum. İlk öğrendiğim zamanlar memelerimde ağrı vardı

Sslam kizlar nasilsiniz nasil geciyo günler 😍6+5deyiz mide bulantim yok ama cok fazla tiksiniyorum herseyden Dogru düzgün yemek yiyemez oldum. Ve cok yoğun gaz sorunu yasiyorum midem hep taş gibi karnim çok şiş sizde varmi bu durum cok rahatsiz oluyorum🙄😀

image.jpg

Kızlar bunda yolk sac kesesi var mı.? Ben baktım ama anlayamadım 🤔🙄

X