2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Çok iyi o zaman bu arada ben de öğretmenim:) bu arada sgk anlasması var değil mi bu hastahanenin?

Bende bugün akşam karından vuruldum kendim yaptım eşim baya tedirginin oldu yaparken baya yakıyor yaa

Yaa çok sevindim herşeyin iyi olmasına sağlıkla kucağına alacaksın inşaAllah
Kanda egfk bakıldı mı canım kaç çıktı bide epitel hücre
Kızlar dr bana 200 mg progestan yzmkş kapsül. Kullanan var mı
Bana vermedi kuzum tedbir amaçlı ama kullanmak iyi olur kullan bence de bazı doktorlar garantici bazısı şeyapmıyo
Kizlarr bizde simdi doktordan geldik, cok sukur hersey yolunda haftamizla uyumluyuz elhamdullillahh 9 haftaligizz. Artik minnos belli etti kendinii Allahim herkese bu gunleri yasatsin insaAllahh
Maşşallahh amiiiin canım
Hala derken normal bence hiç öyle düşünme ben de 5+2de gittim görünmedi bebek bence endişelenme normali bu 6dan sonra gözükecektir emin ol

Ben de battan önce de vardı belirtileri gugıla yazınca bogaz reflüsü çıktı karşımaa hala bi önlem almadım pastil aldım saatlik geçiyo ama sonra geri başlıyo ne zaman geççek diye bekliyomm
Hamile reflüsü. İlk gebeliğim boyunca ben de yaşadım. Gaviscon şurupla yaşıyordum. Çift yastıkla yatabilirsin.
Aaaa valla mı dur ben de araştırayımm onu ya ve evet çok alçak yastıkla yatarım

Allah razı olsun canım makyaj deodorant ve saç boyası kısmı aklıma takılmıştı ama muayenede aklım durdu kalbi duyunca hiç aklıma gelmedi sormakk sağolasın

Yok bende doktor arayışındayım canım da ben de canan hanıma gidicem sanırım herkes onu tavsiye ediyo
Gülcanı da duydum ama Canan hanım daha çok tercih ediliyor sanırım onunla başladım öyle olunca
Bu arada canım Canan hanım muayene ücreti ne kadar
Hiç bilmiyorum canım en son Ocak ayında gittiğimde sanki 250 lira vermiştim ama şimdi tamamlayıcı sağlık sigortasını kullandığım için ücret ödemedim

Tamamlayıcı sağlık Sigortası gebelik muayenelerini karşılamıyor ama hangisi sizinki

Ne kadar iciyorsun sutu?

Ben de kullanıyorum canım YouTube tan videolara baktım prospektusunu okudum göbekten kendim yaptım başta ben de çok tedirgin oldum ama öyle korkacak bişey yok sadece ilaç yakıyor o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…