2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Doktor poliklinikte zaten 20:00 e kadar nöbetçiymiş karnımdan baktı ve kanama vs yok kese şekli normal dedi ee niye geldi o zaman bu diyorum olabilir dedi inşallah dediği gibidir ve hiç bişey olmaz
Olabilir böyle durumlar. Önemli olan bebeğin etrafında kanama olmaması. Kendinizi rahatlatın stresiniz bebeğinize yansımasın. Uzanın, dinlenin. Bebişiniz yanınızda

Kızlar merhaba doktor bugün oksapar verdi ilk defa bugün deneyeceğim tedirginim, bir kaybım var önlem amaçlı verdi. Araştırdım yapılımını sordum eczacıyada gerçi kullanan var mı aranızda,? Varsa göbek, kol, bacak hangisine yapıyorsunuz

ben göbekten yapıyorum ama doktorum o şekilde yapmamı söyledi. göbek deliğinden en az 4 parmak kadar yana veya aşağıya yapabilirsin. biraz yakar ve morarma olabilir. benim göbeğim mosmor şu anda
ben etimi diğer elimle sıkıştırıp yavaş yavaş yapıyorum.

canım göbek deliğinin sağ ya da solundan 3 parmak yanından yapıyorum. en az orası acıyor.kol da çok acımiyor ama birinin sıkması lazım.bacak baya bir yanmıştı benim.yani en mantıklısı ilk aylarda göbek.

Evet canım banada öyle dediler 4 parmak olarak ve aynı yere yapılmayacakmış değil mi? Ay bakalım akşam yapıcam

ben alıştım artık. sanırım uzun zaman da yapacak gibi duruyorum. tüp bebek sebebi ile iğnelere çok alıştım.
bazen çok acıyor bazen az acıyor. ilk cesaretten sonra gerisi kolay

Tamam canım evet kolda bacakta hem morarma hem acı çok oluyormuş göbekten başalayalım

Ayyy merak ederim sen bakmadan bize yolla

Hamile reflüsü. İlk gebeliğim boyunca ben de yaşadım. Gaviscon şurupla yaşıyordum. Çift yastıkla yatabilirsin.

Canım geçen hafta öyleydim. Buradan arkadaşlar soğuk süt ve yüksek yastık önerdiler işe yaradı. Birde soğan , sarımsak, salçalı yemeklere dikkat et. Yedikten sonra yemeği bir süre uzanma.

İyi akşamlar kızlar kese gören bebişi gören kalp atışı duyan tüm hamişlere hayırlı olsun
Lekelenmelere de çok takılmamak lazım kırmızı olmadığı sürece bende de krem kahve karışık lekelenmeler oluyor gün içerisinde inşallah hepimiz sağlıklı hamilelikler geçirip bebeklerimizi kucağımıza alacağız

Kızlar kalp atışı duyanlara hayırlı olsun ins tiroidin geçen cuma 2.30 çıkmıştı dahiliye doktoru haftada iki kere100luk al dedi normalde 75 kullanıyorim ben bugün aldım beni mahvetti 100 Luk çarpıntı vs yaptı bu sefer başka dahiliye doktoru sordum oda gerek yok 75 devam et dedi 2.5 üstü olursa istemiyoz dedi stres yapma dedi bende 75 devam edicem 10 gün sonra yine baktirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…