2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Seninle aynı gün olmama ayrı sevindim. Yaralarımız ortak diye

Gözün aydın canım

Korkuyla gitmişsin ama ne güzel şeyler duymuşsun. Umarım hep böyle devam eder

Kizlarr bizde simdi doktordan geldik, cok sukur hersey yolunda haftamizla uyumluyuz elhamdullillahh 9 haftaligizz. Artik minnos belli etti kendinii Allahim herkese bu gunleri yasatsin insaAllahh
Masallah ya nazarlardan korusun Allahım cok cok cok güzel bir his . Darısı hepimizin başına insallah

Kızlar bi şey sorucam doktor bi sürü sey anlattı heyecandan sevinçten yarısını aklımda tutamamışım ayrı ayrı bikaç defa mesaj attım bi daha atmak istemiyorum. Bi şey için fitil gibi kullancaksın dedi ama prospektüste ağız yoluyla kullanım içindir diyo nolur yardım edin bi daha mesaj atarsam adam bıkcak kullananlar nasıl kullanıyor

Canim bunu hem vajinal yoldan hem agizdan alabiliyorsun. Sen alttan al eger oyle dediyse. Bende bi ar kullandigimda alttan almistim

Ben uzun zamandır kullanıyorum. Önce elimizi yıkıyoruz. Sonra fitili az ıslat dedi bana hemşire. Sonra itebildiğimiz kadar itiyoruz. Ben bir süre kalkmıyorum. Ayağımın altına yastık koyuyorum. İlla ki bir kısmı akabiliyor. Fitil olarak kullanınca yan etkileri olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…