2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kaç haftalıksınız acaba hayırlı olsun

Tebrikler.. tüm hamilelik boyunca böyle devam eder sağlıkla kucağına alırsın umarım

Güzel haberlerle gelirsin inşallah.

Canim çok sukur bebegimi gördüm kese falan her sey yolunda kalp atisini gordük ama duyamadik doktor simdilik iyi bir sorun yok dedi.
Digerleri icin dahiliyeye geldim sira bekliyorum.
Dahiliyeye görün kontrol altina alinsin bebege zarar verir bunlar dedi.

Maşallah kocaman olmuş yaaa ücret öğrendin mi peki fetal dna testi için 1 ay geçmez şimdi sana gönlüne göre sağlıklı bir bebiş olsun inşallah

Selam kızlar
6+4üm bugün bebek için gittim kalbi de duyduk gördük karından çok şükür Allaha 9barkod verdi bisürü kan aldılar dogum paketini de yaptırdım buarada medical park ulviye hocayaa

Çok sevindim canım ne güzel maşallah ben de yarın gideceğim 6+4 oluyorum inşallah bebişi görüp duyabilirim

Kaç haftalıksınız acaba hayırlı olsun
8+2 canım ultrasonda da haftasıyla uyumlu dedi doktor
Maşallah kocaman olmuş yaaa ücret öğrendin mi peki fetal dna testi için 1 ay geçmez şimdi sana gönlüne göre sağlıklı bir bebiş olsun inşallah
Evet canım 5.200 TL sonuçlar 7-10 günde çıkıyormuş. Doktorun verdiği yerin fiyatı bu. Eşim bir iki özel klinik de sordu onlar hem geç açıklıyor hem daha pahalı. Doktorun dediği yere yaptıracağız.

Canım sen duydunmu kalp atışını biz beraberiz ben perşembe saat 3
Duydummm kuzum çok şükür karından duyuldu doktor bu bana yeterli eğer illa bidaha duycam dersen gel haftaya dedi ben de bana da yeter dedim ama sonra vazgeçtim sonucların bazıları cıktı onlar için gidicem gitmişken bidaha muayene olcam

ayyy bebişe maşallahh baya belli eller ayaklar :) cinsiyet söylemeleine de çok sevindim. Tam kaçıncı haftada yapacaklar canm fetal dnayı? Ben de bugün sorucam bakalım kaçta yapılacağını.

Geçmiş olsun ve tebrikler.. umarım her şey yolundadır iğne sayesinde bebeğin daha da sıkı tutunur sana ve iki hafta sonra iyice rahatlayarak çıkarsın kontrolden.

Tsh 1.6 lara düşmüş 3ten
Açlık şekeri 110du 98olmuş gece kızartma yedigim halde inşaAllah dikkat edersem iner daha da ben pek dikkat edemedim açıkçası.
Demir falan kaç çıkcak bakalım

Tebrikler güle güle büyüt bebişini.. ilk partisine de keyifle hazırlanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…