2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
ayyy bebişe maşallahh baya belli eller ayaklar :) cinsiyet söylemeleine de çok sevindim. Tam kaçıncı haftada yapacaklar canm fetal dnayı? Ben de bugün sorucam bakalım kaçta yapılacağını.
9+0 itibariyle yapılıyor dedi canım poliklinik. Doktor da ayın 10u gibi yaptırabilirsin dedi 9+6 oluyor o gün. En azından birkaç gün daha geçsin 10 haftaya yaklaşsın daha iyi olur bence de. 20si de kontrole çağırdı hem sonuçlar hem cinsiyeti söyleyecek inşallah. Daha doğrusu kağıda yazacak şimdiden tembihledik😂😂

9+0 itibariyle yapılıyor dedi canım poliklinik. Doktor da ayın 10u gibi yaptırabilirsin dedi 9+6 oluyor o gün. En azından birkaç gün daha geçsin 10 haftaya yaklaşsın daha iyi olur bence de. 20si de kontrole çağırdı hem sonuçlar hem cinsiyeti söyleyecek inşallah. Daha doğrusu kağıda yazacak şimdiden tembihledik😂😂
Çok heyecanlı 😍

8+2 canım ultrasonda da haftasıyla uyumlu dedi doktor

Evet canım 5.200 TL sonuçlar 7-10 günde çıkıyormuş. Doktorun verdiği yerin fiyatı bu. Eşim bir iki özel klinik de sordu onlar hem geç açıklıyor hem daha pahalı. Doktorun dediği yere yaptıracağız.
canm istanbulda mıydın? Benim şuan istanbulda 8 haftalık hamile olan arkadaşım da yaptıracak testi. Baya araştırmış en uygun ankarada genox'muş. Kanı orda evden alıp buraya göndereceklermiş. Ben de bugün doktoruma soracağım bakalım o nereyi önerecek.4000 demişti fiyat için

canm istanbulda mıydın? Benim şuan istanbulda 8 haftalık hamile olan arkadaşım da yaptıracak testi. Baya araştırmış en uygun ankarada genox'muş. Kanı orda evden alıp buraya göndereceklermiş. Ben de bugün doktoruma soracağım bakalım o nereyi önerecek.4000 demişti fiyat için
Benimki de evden alıyormuş. İstediğimiz saatte kan almaya gelecekler çok iyi oldu benim için. Ben İstanbul'dayım canım :KK43: bir bakayim orası var mı İstanbul'da da

Benimki de evden alıyormuş. İstediğimiz saatte kan almaya gelecekler çok iyi oldu benim için. Ben İstanbul'dayım canım :KK43: bir bakayim orası var mı İstanbul'da da
istanbulda yok ama istanbulda alıp ankaraya göndereceklermiş kanı. Bir görüş istersen çok uzun sürmüyorsa sonuçlanması sen de oradan ankaraya gönderebilirsin. Baya fiyat farkediyor çünkü

Canim çok sukur bebegimi gördüm kese falan her sey yolunda kalp atisini gordük ama duyamadik doktor simdilik iyi bir sorun yok dedi.
Digerleri icin dahiliyeye geldim sira bekliyorum.
Dahiliyeye görün kontrol altina alinsin bebege zarar verir bunlar dedi.

Bebeğini görmene ve her şeyin yolunda olmasına sevindim. Dahiliye de değerlerini kontrol altına alır umarım hızlıca.

istanbulda yok ama istanbulda alıp ankaraya göndereceklermiş kanı. Bir görüş istersen çok uzun sürmüyorsa sonuçlanması sen de oradan ankaraya gönderebilirsin. Baya fiyat farkediyor çünkü
Evet canım aradık şimdi döneceklermiş bize dediğin gibi İstanbul'da anlaşmalı yerleri varmış çok sağol bilgi için 💖💖💖

Tsh 1.6 lara düşmüş 3ten
Açlık şekeri 110du 98olmuş gece kızartma yedigim halde 😂 inşaAllah dikkat edersem iner daha da ben pek dikkat edemedim açıkçası.
Demir falan kaç çıkcak bakalım
Tsh için kaç kullandınız ve kaç günde düştü benimde 3.5 çıktı normalde hergün troid ilacı kullanıyorum

Tsh için kaç kullandınız ve kaç günde düştü benimde 3.5 çıktı normalde hergün troid ilacı kullanıyorum
25lik doz kullandım ben canım 18gün oldu toplam kullanalı ben de hergün sabah kahvaltıdan yarım saat önce içiyorum 🌸
Biz de bebegi ve keseyi gorduk 🤩
Ayy şimdi gördüm çok sevindim 😍😍😍 inşaAllah ağrısız sızısızz geçirriz şu dönemleri hepimizz🥰

25lik doz kullandım ben canım 18gün oldu toplam kullanalı ben de hergün sabah kahvaltıdan yarım saat önce içiyorum 🌸

Ayy şimdi gördüm çok sevindim 😍😍😍 inşaAllah ağrısız sızısızz geçirriz şu dönemleri hepimizz🥰
Amin canim insallah hepimiz kolaylikla gecirelim bu süreci 🥰🤩

Buarada kızlar şu aç karna keçi boynuzu pekmezi ve limon sıkma işini yapalı bihafta falan oluyo galiba ve 11den 20 olmuş ferritin değeri çok iyi hayatımda hiç 20 olmadı diyim siz anlayın😍😍 ihtiyacı olan mutlaka yapsın 😍😍

X