2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Masallah kac haftalıksınız 5 yazıyo mesajınızın altında ama erken degil mi kalp için

Selam arkadaslar
Bugün doktor randevum vardı, bebeği ve kalp atışlarını görebilmek için, çok şükür bebişi ve kalp atışlarını duyabildik o an mutluluktan ağladım eşim videoya cekti hatıra olsun diyegeç döllenmeymiş benim durumum, regl tarihimi ileriye cekti doktor, şuan tam olarak 6+5 günlüğüz. Boyutumuz 1cm Herşey yolunda dedi doktor, kan değerlerimde iyi çıktı çok şükür, doktorum 3 hafta sonraya randevu verdi bakalım. Şimdi o zamanı iple cekmeye devam Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah

Gözün aydın canım
Biz de bebegi ve keseyi gorduk
Gözün aydın canım

Yıllarca çektim ben ondan bu yöntemle kurtuldum. Sende de işe yaramasına sevindim

Yıllarca çektim ben ondan bu yöntemle kurtuldum. Sende de işe yaramasına sevindim
Ayyy Allah razı olsunnn iyiki tavsiye ettinnn valla çok işe yaradıı geçen sene 2ydi biliyo musun doktor sen nası yaşıyosun diyip günde 2 o yüzlük demir ilaclarına başlatmıştı 6ay zor içmiştim kabızlık desen var kilo alma desen var ama bu keçiboynuzu ve limonda hiçbi dert yok muhteşem

Listede ekli olmayan veya bilgileri eksik olan arkadaşlar bana özel mesajla bilgilerini yazabilirse sevinirim.

Benim de kan sonuçlarım çıkmış özel klinliğe gidiyorum İstanbul Avrupa yakasında. Hemen çağırdı hocam. Gittim korkuyla. Dün gelen akıntının resmini de çekmiştim. Gösterdim.
"Kız bu normal korkma" dedi. Yaşadıklarımı bildiği için pimpiriklensem de bana birşey diyemiyor kan sonuçlarım da normal geldi. Bayramdan sonra yine çağırdı.
Sonra hem klinlik hem koç üni Hastanesi'nde devam edeceğim. Birde devlete de gideceğim. 6 mayısa çam sakura şehir hast randevu aldım.
Diyeceksiniz ki bu kadar panik niye benim önceki erken doğumum sebepsiz emr. (Kapalı su gelişi). Sancı yok rahim ağzı normal enfeksiyon yok... Şimdi de sıkı takip ediyoruz. Umarım herşey güzel gidecek.

Tarifini verebilirmisiniz

Merhaba arkadaşlar, güzel haberler alan tüm arkadaşlarımın gözü aydın. Henüz beklemede olanlar ise çoook güzel haberler alsınlar inşallah en yakın zamanda

Doktor randevumdan çıktım 5+4 üm kese yolk sac ve bebeği gördük. Doktor 5+6 olduğunu söyledi. Canlı olduğunu söyledi kalp atışlarını gördü ama duymadık. Vajinal baksam duyulur ama haftaya gelin tekrar daha net olsun dedi inşallah devamı da böyle güzel olur mutluluğumu paylaşmak istedim sizlerle

Bir de bu kez farklı bir doktora gittim bu doktorum bi sürü ilaç verdi onları inceledikten sonra size de yazarım. Tsh 2,91 di diğer doktorum hiç önemsememişti bu doktor 50 mg hap yazdı. Eğer ani bi kanamam olursa diye iğne yazdı dolapta yedek dursun dedi. Sprey şeklinde bi folikasit verdi mutlaka bunu kullan dedi folidoce u bırak dedi. Omega üç verdi haftada 3 tane içersin dedi.

Sprey şeklindeki folik asitin adı ne canım

Altı güncelleyebiliyorsun 6+1 ise aynıyız beklenen d.tarihi 21 Aralık
Yayla oglak arasinda kaliyor bebişler
Duzelteyim ben hemen dogru yazamamişim
Bu arada saglik ocagi tahlilleri hep yanlis cikmis hepatit negatif , seker ve tsh degerinde de oynama var.
Seker icin takip dedi yine ilac vermedi.
Tsh icin ilacin dozunu yükseltti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…