2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bahar alerjisi beni de üç gündür mahvediyor. Hamile olmadan önce alerji hapı ve burun spreyi ile rahatlıyordum şimdi bunları da kullanamıyorum. Hapşırıklar karnıma ve başıma ağrı yapıyor. Burnum akmayınca rahatlayamıyorum bebeğe zarar vereceğim diye korkuyorum. Bugün 16:30 da kontrolüm var, doktora bu durumlara ne yapabileceğimi de soracağım. inşallah bebeğimi görüp biraz olsun rahatlayacağım

Elif ozan şahin. tavsiye üzerine gittim çook tatlı ve güler yüzlü bir hanım.ilk muayenem olmasina rağmen nerdeyse 20 25 dakika konuştuk muayenemi yaptı.ben çok sevdim açıkçası.
daha önce gitmiştim smear testi ve genel kontrol için bende güler yüzlü bulmustum. Ben İlknur Selvi'ye gittim çok memnun kalmadım.

6+0 da duymaz mıydık ya vajinal de baktı
Bazı kişiler duysa da çoğu kişide duyamıyor canım içini ferah tut bebişi görmüşsün benim doktorum da yolk gördü ama iki hafta sonrasına verdi tekrar muayeneyi belki bende şimdi gitsen duyamam ama haftaya gitsem duyarım inşallah sende öyledir canım bi dahakine duyarsın Şu an bence erken

Ankaralı anne adayları hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz? İlk doğumumu Koru'da yapmıştım. Yine oraya gideceğim galiba.
YDA'da bir doktorun muaynehanesine gideceğim bugün. İlk gebeliğimde de yine muaynehanesine olan başka bir doktoru tercih etmiştim. Hastaneye gir çık işlerini pek sevmiyorum. Muaynehane daha rahat geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…