2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Beni de üşüme alıyor sıkı sıkı giyiniyorum sonra geçiyor bu sefer terliyorum sonra yine üşüyorum🤣 benim karnım akşamları özellikle aşırı şişiyor şimdiden böyleyse ilerleyen ayları düşünemiyorum gerçekten pantolonlarıma giremiyorum çok sıkıyor
Kızlar beni sıtma tuttu bir üşüme geldi .midem çok fena kızlar şiş patlayacak.ateşim normal sizde varmı üşüme
Kızlar yemeklerinize çay kaşığı ucuyla az az kimyon koyun çok iyi geliyor.

Çok kötü rüya ile kalktım 😔😔😔 rüyamda biri bana yanaşıp sen yine anne olamayacaksın bebeğinle kavuşamayacaksın sana annelik verilmedi diyordu. Önce çok ağlıyordum. Sonra verilmediyse yetimhanede çocuk dolu ben anne olmak isteyeyim alırım anne olurum diyorum.
bir de kalktım yine kirli renk akıntım var.

Allahım sen yardım et hepimize.

Çok kötü rüya ile kalktım 😔😔😔 rüyamda biri bana yanaşıp sen yine anne olamayacaksın bebeğinle kavuşamayacaksın sana annelik verilmedi diyordu. Önce çok ağlıyordum. Sonra verilmediyse yetimhanede çocuk dolu ben anne olmak isteyeyim alırım anne olurum diyorum.

Oy kuzum hepimiz en çok kafayı taktığımız yerden görüyoruz rüyaları. Güzel düşünelim güzel olsun. Bunlar aslında kafamızın aynası, acilen kafayı düzeltmemiz laızm

Sabaha kadar ultrason rüyası gördüm 😂

Rüyamda ok tatlı bir doktor vardı, keşke gerçek hayatta da karşıma çıksan tatlış doktor

10 da randevum hadi hayırlısı ❤️
Bence olabilecek en tatlı doktora sahibim. Aşırı güleryüzlü eğlenceli ve pozitif Anadolu,yakasında oturan varsa muhakkak önermek isterim. Kızımda bu doktorla devam edip doğum yapmıştım

Canım bazen kötü seyler düşünüp uyuduğumuzda böyle garip rüyalar görürüz ve bi anlamı yok bence ♥️

Bilinçaltı oyun oynuyor ya. Allahın izniyle sağ salim alıcaz kucağımıza çocuklarımızı

Ah bu rüyalar gerçekten yakamızı bırakmıyor bilinçaltımızın yansıması ama Allah’ın izniyle her şey çok güzel gidecek canım evladını kucağına alacaksın🥰
Bence olabilecek en tatlı doktora sahibim. Aşırı güleryüzlü eğlenceli ve pozitif Anadolu,yakasında oturan varsa muhakkak önermek isterim. Kızımda bu doktorla devam edip doğum yapmıştım
Kim canım yakınlarımdaysa araştırayım🥰

X