2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar merhaba . Ben normalde bugün 5+5 im ama ultrasonra 5+0 cıktı ve doktor geç döllenmedir dedi. Ama içim içimi yiyor gelişimi durdu diye😔
Canım benim 6+0 ama ultrason 5+5. Şu anda ultason kalitesi ölçümlerde önemli. 1 haftadan daha az geriyse sıkıntı bu haftalarda ama 5 gün ultrason yanılması olarak kabul edilir. ☺️ Şöyle düşün bu haftalarda 1milim büyüyorlar yani fark 1 milim. Korkma o yüzden

Benim sıkı diyetim var. Şekeri 92 ye indirmeye çalışıyoruz ama 97 altını görmüyorum. 12. Haftaya kadar diyetle gideceğiz öyle konuştuk. Sonrasına bakacağız. Bu arada önceden de gebelik şekerim vardı. Ondan bu kadar dikkatliyiz
Bende de daha önce vardı. İnsülin direnci olunca ilaçtan ayrılır ayrılmaz saçmalıyor değerler. Ama bu defa daha kötü geliyor nedense? Daha düşük değerlerle insülin başlamıştım. Bu kez kesin gözüyle bakıyorum 😂

Canım benim 6+0 ama ultrason 5+5. Şu anda ultason kalitesi ölçümlerde önemli. 1 haftadan daha az geriyse sıkıntı bu haftalarda ama 5 gün ultrason yanılması olarak kabul edilir. ☺️ Şöyle düşün bu haftalarda 1milim büyüyorlar yani fark 1 milim. Korkma o yüzden
Canı teşekkür ederim cevabın İcin. Ben sürekli negatif seyler düşünüyorum. Boş gebelik vs vs. Kaygı seviyem hep zirve

Kızlar ankarada ozel hastane doktoru bildiğiniz önerebilceginiz var ni acaba. Anadolu hayat dogum paketim var onu kullanabilecegim hastane ve doktor arıyorum

Evet hatta gebeliğin ilerleyen zamanlarında çok iyi geliyor kramplara falan.
İçebilirsin diye canım ben geçen hamileliğimde her gün içiyordum özellikle kasılmalara iyi geliyordu
Teşekkür ederim kızlar 😍
Kızlar ankarada ozel hastane doktoru bildiğiniz önerebilceginiz var ni acaba. Anadolu hayat dogum paketim var onu kullanabilecegim hastane ve doktor arıyorum
Canım ben de ankaradayım sigortam yok hala doktor ve hastane bulamadım sen ne taraftasın evine yakın bi yer bakman daha iyi olur

Benim TSH 3.59 çıkmış korktum şimdi ya zeka geriliği felan yapıyormuş dediler ref. Değeri 4.2 gösteriyor maksimum ama muhakkak sormam lazim
Tsh için gittin mi canım doktora. Benimde 4.3 çıkmış. Doktor bayramdan sonra gel demişti beklesem mi yoksa sağlık ocağına bi görünsem mi yarın kararsız kaldım.

Tsh için gittin mi canım doktora. Benimde 4.3 çıkmış. Doktor bayramdan sonra gel demişti beklesem mi yoksa sağlık ocağına bi görünsem mi yarın kararsız kaldım.
Bekleme bence kuzum benimde 4 den yukarı ayın 10unda randevum 2.5 sınır gebelikte
konuştum doktorla dahiliyeye git dedin ne ilaç verirse kullan dedi yarın özelde dahiliyeye gidicem bayram öncesi halledeyim

Kızlar merhaba . Ben normalde bugün 5+5 im ama ultrasonra 5+0 cıktı ve doktor geç döllenmedir dedi. Ama içim içimi yiyor gelişimi durdu diye😔
Oluyor öyle şeyler açıya göre bile değişiyor korkma hiç
Kızlar maden suyu içebiliyo muyuz? Bilen varsa yazabilir mi
Evet hatta şöyle yap, sürekli aynı marka içme farklı markaları dönüşümlü iç. Hepsinin mineral zenginliği farklı oluyormuş kaynak farklı olduğu için. Arkadaşıma doktoru öyle önermiş. Her gün 1 tane.

X