2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Olmaz mı :KK70: Eşim iyice tavuk gibi olmaya başladın diyor. 3 hafta kadar önce açlık şekerime baktılar bir sıkıntıda yok aslında ama aklıma direk şeker geliyor nedense
Benimde valla aklıma o geliyor yarın bakıtayım yürüyüş yapıyorum işten gelirken o da mı etkiliyor bilmiyorum şimdi de işten geldim yemek yedim yattım bu saatte kalkıyorum sonra tekrar uyuyorum normalde de tavuk gibiyim zaten 😂en geç 10 da uyuyordum 😀

aynen benim de öyle. Ve 3,5 yaşında kızım var bütün gün okulda olduğu için akşam hep bizimle oynamak istiyor. Eşim evdeyken ona devredip ben uyuyorum ama 2 gündür şehirdışında ve resmen yerde yatarak oyun oynuyorum çocukla :)
😂😂inşallah bu uykulu hallerimiz çok uzun sürmez hamileliğimi uyuyarak geçiricem resmen 🤣

Kızlar beni sıtma tuttu bir üşüme geldi .midem çok fena kızlar şiş patlayacak.ateşim normal sizde varmı üşüme
Beni de üşüme alıyor sıkı sıkı giyiniyorum sonra geçiyor bu sefer terliyorum sonra yine üşüyorum🤣 benim karnım akşamları özellikle aşırı şişiyor şimdiden böyleyse ilerleyen ayları düşünemiyorum gerçekten pantolonlarıma giremiyorum çok sıkıyor

Beni de üşüme alıyor sıkı sıkı giyiniyorum sonra geçiyor bu sefer terliyorum sonra yine üşüyorum🤣 benim karnım akşamları özellikle aşırı şişiyor şimdiden böyleyse ilerleyen ayları düşünemiyorum gerçekten pantolonlarıma giremiyorum çok sıkıyor
Ben bir beden büyük aldım karnım anca rahat ediyor cnm .bide iğne olunca karından hep şişim.ay biraz uykuya dalmıştım sonra bir titreme aldı zangır zangır ateşe baktım normal
.daha 6+3 üz

Miden nasıl cnm senin

Ben bir beden büyük aldım karnım anca rahat ediyor cnm .bide iğne olunca karından hep şişim.ay biraz uykuya dalmıştım sonra bir titreme aldı zangır zangır ateşe baktım normal
.daha 6+3 üz
Ben de beli lastikli olanlardan aldım canım başka türlü rahat edemiyorum eşim yanımda tişörtle oturuyor ben kazakla üzerine battaniye çekiyorum doğal ama herhalde hormonlar dengemizi şaşırtıyor
Miden nasıl cnm senin
Benim midede bir şey yok henüz canım geçen hamileliğimde de olmamıştı bu da şimdilik rahat geçiyor 6+2 yim olcak olsaydı bulantı başlardı herhalde diye düşünüyorum

Merhaba kizlar. Istanbulda evropa tarafta hangi kadin doğum doktor tavsie edersinis? Ben 40 yaşindayim ve tup bebek tedavimde hamile kaldim. Ilk denemede 10 haftada bebegin kalbi durdu ve kurtaj oldum. Şimdi ikince transfer oldum ve gine sonuç pozitif. Tecrubeli ilgili bir kadin doğum doktor ariyorum şuan ilk kontrol.için.
Merhaba bahçelievlere yakınsan nisa hastanesi fatma ersan öneririm.

Kızlar çok erken biliyorum ama ben hareketleri hissediyorum birkaç gündür. Başta değildir dedim ama şimdi yattım içerde suyunda sörf yapıyor galiba. İlk gebelikte geç hissetmiştim 17 ydi sanırım. Diğerleri daha önceydi ama hatırlamıyorum.

Uykulu ama sabah erken kalkarım diye direniyorum🤭 cumartesi kontrolüm var heyecanla bekliyorum bebeği görmeyi blr yanımda endişeli tabi sen nasılsın☺️
Çok şükür canım yaa dün tekrar kan verdim sonuç bugün çıkacak bakalım ne kadar yükselmiş 🥰🥰
Sürekli gruba bakıyorum neler yazılmış diye. Bir şeyler yazsalar da okusam peşindeyim. İlk haftalar hepimiz biraz korkuyoruz. Burası iyi geldi . Sen nasılsın
Öyle yaa fazla pimpirikliyiz. Şükür iyiyim sonuç bekliyorum. Sen gibi burayı okuyorum sürekli 🥰

Kizlar bisey dicem. Gecen gun doktora gittigimde iliskiyi sordum artik olabilir mi diye 2 aydir olmuyordu. Doktorda olsun ama icine bosalmasin geri cekilsin dedi. Esimde internetden hamilelikde iliskiyle alakali bazi seyler arastirdi. Neyse iliskiden sonra kasıklarıma agrilar girdi ve bi sure gecmedi. Buna bnezer yasayanlar oldu mu ya sebebi nedir acaba doktorada yazicam simdi bunu bi sorucam

Off çok kötü yaa hamileyim diye sevinçten duramazdım şimdi ayağa kalkmak bile istemiyorum zaten anksiyete hastasıyım tedsvisinden de kaçmışım şimdi geçeceğine inanmak istiyorum bebeğim de etkileniyor bu halimden biliyorum çaresiz kaldım acaba hormonlardan mı diye düşünüyorum çıkmaza girdim iyice 😿😭
Bende anksiyete hastasiyim hatta 9 ay tedavi gordum. Cok agir ilaclar ictim cok agir igneler vurundum. Cok durgun,donuk gunler gecirdim. Benim zaten yillar once gitmem lazimdi cunku 4 yil onceannemi kaybettim. Annemden sonra zaten tedavi gormeye gitmem gerekti ama ailem goturmuyodu. Her gun agliyodum aglayarak uyanmalar aglayarak uyumalar. Hıçkıra hıçkıra nefes alma ic cekme. Durup oturdugum yerde icimi cekerken hickirmak. Sinir krizleri gecirmek daha neler neler. Onun icin evlenir evlenmez esim beni goturdu ve en az 9 ay kadar tedavi gordum çok şükür eskisi kadar degilim ama yine oluyo. Ozellikle su son gunlerde bazi kotu seyler yasadim. Hickirarak cekmelerim basladi gecen gun sabaha kadar agladim hickira hickira yine kendimi kotu hissediyorum ruhum daraliyo yuregim daraliyo cok cok cok kotu bir durum. İnsallaah bebeklerimize bisey olmazda hayırlısıyla kucagimiza alırız

Kızlar çok erken biliyorum ama ben hareketleri hissediyorum birkaç gündür. Başta değildir dedim ama şimdi yattım içerde suyunda sörf yapıyor galiba. İlk gebelikte geç hissetmiştim 17 ydi sanırım. Diğerleri daha önceydi ama hatırlamıyorum.
Yaa nasıl olur ♥️♥️ ben de 18 haftada falan hissetmiştim daha önce böyle atma şeklinde. Ama nasıl oluyor bu haftalarda acaba . Daha önceden bildiğin için yanılma ihtimalin de yok bence

X