2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278

Keseyi gördük ama yolk sac görülmedi,görülmesi gerekirmiş 6+’da. Bir tek ihtimal kese yukarıdaymış o yüzden net görülemeyebilirmiş. Haftaya belli olacak

Haftaya umarım daha net görünür daha da rahatlarsın canım.. sanırım kalp sesini de duyarsın 7+ da.. her şeyin yolunda olduğu, minik mucizenin usul usul büyüdüğü bir hafta olsun..

Arkadaşlar bende su içemiyorum midem bulanıyor tuzlu geliyor daha kusmadım ama sabah öğürtüler var.5mayıs büyük gün benim için kalp atışını ve herşeyi yolunda görürüm inşallah

Kızlar bugün vajinal ultrasonla bakıldı simdi biraz koyu renkli akıntı geldi niye böyle oldu acaba yq
Bugün ben de vajinal oldum. akıntım oldu diye. (Somon rengi kirli akıntı) doktorum bakalım dedi. O an kanamam olmadı. Ama bana akıntılı ve kahverengi kanamadan korkma denildi. Kırmızı parlak kanamadan korkmak gerekirmiş.

Çok erken öğrendim ama ben hamile olduğumu regl den 5 gün önce
Yine de doktorunuz bir hafta geri olması sorun demedikçe düşünüp kafayı yormayın. Zaten ultrasonda 1-2 hafta geri veya 1-2 hafta ileri oynamalar olabiliyormuş hatta ultrason cihazları arasında bile böyle farklar olabiliyormuş.

Hmm anladım canım saol sen kaç haftalık sın

Arkadaşlar bende su içemiyorum midem bulanıyor tuzlu geliyor daha kusmadım ama sabah öğürtüler var.5mayıs büyük gün benim için kalp atışını ve herşeyi yolunda görürüm inşallah

Bir kaç damla limon sıksan nasıl olur acaba? Ya da içine çubuk tarçın atsan? Normalde su içemeyince aromatik sular önerilir ya, hamilelikte su içememeye çözüm olur mu bilemedim. Ama diyetisyen limon ekleyerek su içebilirsin dedi bana.

Kızlar içinizde şeker ölçüm cihazı kullanılan var mı ? Ben sabah açlık ölçüyorum akşam da açlık ve tokluk ölçmem gerek ama akşam açlık ölçmeden önce kaç saat aç kalmam gerek bilmiyorum.

Keseyi gördük ama yolk sac görülmedi,görülmesi gerekirmiş 6+’da. Bir tek ihtimal kese yukarıdaymış o yüzden net görülemeyebilirmiş. Haftaya belli olacak
Yumurtlama zamanını biliyor musun? Geç döllenme olabilir canım 1 hafta daha geçsin doktorun da dediği gibi stres yapmamaya çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…