2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
İnşallah canım, durumun belli ise eğer, yaş, şehir, son adet tarihin, muhtemel doğum tarihin ve hamilelik belirtilerini paylaşabilir misin?
Canım beni de yazar mısın yaşım 27, İstanbul, son adet 2 Mart. Doğum tarihi 7 Aralık gösteriyor. Hamilelik belirtim olmadı sadece hafif kasik sancısı, hala da başka bir belirtim yok🤗

Canım bende sadece uyku hali var uyumak istiyorum sadece ama
Aspirine başladın mı
Yok alamadım henüz
Mesajının altında hamile günlüğünde yazıyor canım zaten 😂 tam sinirlenme zamanındasın
Buna güldüm 😃
Ben ben ben. Normalde gözünün içine baktığım eşime habire parlıyorum. Her lafı batıyor. İnstagram storilerine ağlıyorum şaka gibi. Kayınvalidem ve kaynım dün korona çıktı. Eşimde ailesiyle günlük görüşen biri işinden dolayı, oda test verdi hala çıkmadı sonuç. Dün ayrı uyuduk, uzak duruyoruz birbirimizden, inşallah değildir. Hem gözüme batıyor bu aralar gıcık oluyorum hem de onsuz kalmak istemiyorum.
Eşinde birsey çıkmaz ins insan Sabri yok valla çok fena durum sinirleniyor
Benimde bugün oğlum deli etti beni hatta ona patladım ondan sonra kaşık bel ağrısı cekiyom ve ağladim şuan bile agri baya var sanki adet olucam ins birşey olmamıştır

Kızlar göbeğinizin hemen alt kısmında, vajinanın üst kısmında hafif bı şişlik oluştu mu sizdede 😁

Yok alamadım henüz
Buna güldüm 😃
Eşinde birsey çıkmaz ins insan Sabri yok valla çok fena durum sinirleniyor
Benimde bugün oğlum deli etti beni hatta ona patladım ondan sonra kaşık bel ağrısı cekiyom ve ağladim şuan bile agri baya var sanki adet olucam ins birşey olmamıştır
Negatif çıktı çok şükür. Yorulup gerilince daha artıyor ağrılar. Ama bebişin güçlüdür merak etme bir şey yoktur.

Canım kan değerin kaç çıktı
Kaç hafta kaç günlük
Tekrar HCG baktirmadim
Sifonella Sifonella canım gögğüs ucu hassasiyeti ne zaman başladı sende belirti olarak? Böyle yanıyor gibi karıncalanıyor gibi bir his miydi?
Yumurtlamadan bir hafta sonra falan başladı
Merhaba arkadaşlar bende şimdi doktordan geldim 5+1 ama ultrason 4+4 uyumlu görünüyor keseyi karından ultrason ile gördüm 6.haftadan sonra bebeği ve kalp atışını görmem gerek diyerek randevu verdi .detaylı kan istedi ala devlette yaptiricam
Hayırlı olsun geç döllenme de olabilir tarihini daha sonra da yakalayabilir
Keseyi gören arkadaşlar gözünüz aydın 🥰 birşey soracağım kesenin ultrason görüntüsünü çıktı olarak veriyorlar mı?
Teşekkürler evet bana verdiler ama özel hastaneye gidiyorum
Ben sağlık ocağında yaptırdım pazartesi günü dün de doktoruma götürdüm o istemeden 😂
Bu arada tarihlerimiz aynı sizinle bende de keseyi girdi ama yolk için bişey demedi 18 ine gideceğim bende
Bu salmonellefalan olan dimi

Konusu açılmışken yazayım kızlar hamilelik kesinleşince sağlık ocağında gebelik kaydı actirmaniz gerekiyor hem gebe izlemler için hemde doğum sonrası çocuğun aşı kayıtları için. İlk gebelik olup belki bilmeyen olabilir diye yazıyorum

Kızlar eşimden dolayı sağlık sigortam vardı ama bir sene hamile kalmama şartı varmış. O yüzden ondan faydalanamayacağım sanırım. Sizler ne yapacaksınız devlette randevu bulmak çok zor. Bu saatten sonra başka sigorta karşılar mı ya da doğum paketi vs mi almak mantıklı olur. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Beni de ekler misin benim de Aralık doğum gösteriyor inşallah tabi 🤲 yaş 31 Isparta son adet tarihim 11 Mart doğum 16 Aralık gosteriyor. Belirti olarak özellikle yemeklerden sonra midem bulaniyor ve iştahsızlık başladı.yorgunluk da var.

Son düzenleme:
Kızlar bir şey sormak istiyorum gebeliğinizi öğrendikten sonra cinsellik yaşıyor musunuz yoksa doktora gittikten sonra mı sorduktan sonra mı yaşanmalı

Canım bende sadece uyku hali var uyumak istiyorum sadece ama
Aspirine başladın mı
Bebisiniz sağlıkla gelsin inşallah 🤲 benim de bir tane gelişim geriliğinden kaybın var 10 haftada kürtaj oldum bu nedenle doktorum coraspirin verdi . İçiyorum inşallah bu sağlıklı ilerler🤲

Bebisiniz sağlıkla gelsin inşallah 🤲 benim de bir tane gelişim geriliğinden kaybın var 10 haftada kürtaj oldum bu nedenle doktorum coraspirin verdi . İçiyorum inşallah bu sağlıklı ilerler🤲
İnşallah canım peki kan pıhtılaşması testi yaptırdın mı bende başladım teste verdim çarşamba çıkacak ona göre ya kesecek ya devam ya da iğneye gececeğiz

Kızlar merhaba, 4+5 iz bugün 😇 betam pazartesi akşam 53 çıktı çarşamba sabah 151 bugün doktor kontrolüm var keseyi görebilir miyim acaba çok heyecanlıyım. Bundna önce 2 kaybım var inşallah sağlıkla ilerler 🤲🏻 Kucağımıza alırız 🤲🏻
Öncelikle bebeğiniz sağlıkla gelsin inşallah 🤲☺️ ben de 4+5 te carsamba günü doktora gideceğim siz gorebildiniz mi keseyi?

Evet rubella toksoplazma HIV cmv
Tüm hormon hemogram biyokimya vitamin değerleri.
İlk gebelikte de sağlık ocağına gidip yaptırmıştım bunda da öyle yaptım.
Sağlık ocağı benim rubellayi yapmayı unuttu ya diğerlerini yaptida neyse onuda hastanede yaparız artık

Konusu açılmışken yazayım kızlar hamilelik kesinleşince sağlık ocağında gebelik kaydı actirmaniz gerekiyor hem gebe izlemler için hemde doğum sonrası çocuğun aşı kayıtları için. İlk gebelik olup belki bilmeyen olabilir diye yazıyorum
Evet ben gittim kalp atışını duyunca yapıyorlarmış kaydı

X