2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
fetal DNA testi fiyatlarını araştırdınız mı acaba? Ben de yaptırmak istiyorum da
Güncel fiyatı daha sormadım canım bir arkadaşım 2 sene önce 1500 TL'ye yaptırmıştı diye hatırlıyorum. Doktora gittiğimde konuşacağım zamanını vs nasıl önerirse öyle ilerleyecegim. Sana da haber veririm bilgi alınca

Burda okuyunca forumda aratttım bu sene 4.500 e 3.300 e falan yaptıranlar olmuş pahalı biraz

Slm kızlar ; bayadır yokum.. nasılsınız hamileliğiniz nasıl geçiyor.??
Ben ilk hamileliğimde bu tarz şeyler yaşamadım zaten düşük yapmıştım.
Ama bu kez daha 7.haftaya giriyorum ; bi’ kaç gün baş ağrısı, bu ara bel ağrısı , bi’de ara ara kasık batmaları yaşıyorum.. kokulara karşı aşırı hassasım ewde yemek pişiremiyorum. Kahvaltımı annemlerde hazırlatıp yiyorum yumurta-süt kokuyor
Sanırım ne warsa yaşıyorum bi’de bu kez göğüslerim baya büyümeye başladı

Evet idrara sıkışık halde çağırmıştı karından baktı hiç alttan muayeneye almadi beni zaten ultrason da gözüküyor sinyal cihazı gibi yanıp sönen bişey var
Ay inşallah ben de cumartesi görebilirim 6+4 olacağız ama geç yumurtlama olduğu için bayramdan sonraya kalır kesin bebişi görsem bari

Ben de yine bulantı yok kızlar bir önceki hamileliğimde de olmamıştı yalan değil bunda keşke olsa demiştim biraz kilo verirdim diyeşu an ya içeride bebiş yok ya da benim mide sapasağlam hiçbir şekilde etkilenmiyor koku hassasiyetim bile yok

Ankara'da bir klinik 4000 fiyat verdi. Ben de yaptıracağım. Hem 39 yaşındayım hem de ilk bebeğim tüp bebekti eşimin spermleri kalitesiz olduğundan. Bu gebeliğim doğal yolla oldu ve endişe ediyoruz kalitesiz spermle döllendiyse, bebekte bir sorun olursa diye. Önlemlerimizi alalım dedik.

Benim de ilk hamileliğimde hiç bulantım olmamıştı. Bunda da yok şimdilik :) Ama ilk 3 ay 3 kilo vermiştim. Çünkü zararlı şeyleri, paketli gıdaları, fast foodu falan tamamen kesmiştim. 57yle hamile kalıp 64le doğurdum toplamda artı 7 kiloyla tamamladım hamileliğimi :)) şuan 60la hamile kaldım bakalım.

Bu arada kızlar bulantım sabahları var biraz boş gebelik diye şüphe etmiştim olmaması normal herhalde inşallah hiç olmaz bulantım

Ben de 76 ile hamile kaldım işte canım korkuyorum çok alacağım diye zaten ben yeni 40 kilo verip bu kiloya indim tekrar 3 haneli rakamları ya görürsem diye endişeliyim inşallah 10 kilo ile kurtarırım sağlıkla doğsunlar önemli değil tabi ama yine de çok almamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…