2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Tuhaf belki ama ben bir şey saklıyor gibi hissediyorum kendimi Ama bu benim tuhaflığım muhtemelen
O bende de var. 27 nisan kızımın ölümünün 1. yılı. O gün söylemek istiyorum aileme. Hem kadir gecesi de. Ama nasıl söyleyeceğim bilmiyorum. Babam hasta o da çok sevinecektir. Bakalım. :)

Saç rimelleri var bende onunla idare ediyorum yoksa koyu renk saçlarım beyazlarım da çok sert beyaz otobüste falan şöfor dahil yer verir beyazları mı görse

Bende de bi sey yok canim her sey eskisi gibi

Reactions: zan
Kese ve Kalp atışını gören, tabloda eksiklikleri olan ve yeni eklenmek isteyen arkadaşlar lütfen bana özel mesaj atarak bilgilerini tamamlasınlar. Etiket yapmayın lütfen burada yazışmalar çok yoğun takip edemiyorum. Bildirimler yanında mesaj kutusu var oradan yazabilirsiniz.

inşallah canm Aminn. Hatta diyorum haftaya ertelesem de gitmişken kalp atışını da mı duysam. Ama sonra keseyi merak edip vazgeçiyorum :)
Bayram girecek araya yoksa bekle derdim. Geçen sefer adım adım keseyi takip etmek zorunda kalmıştık ve maalesef gelişimi durmuştu o yüzden bu sefer 6. Haftada gidip o stresi çekmemeye karar verdim kendi adıma

Merhaba benim de 12. haftada alttan muayene yapılacak. Hatta duruma göre dikiş ya da pesser halka takılacak.

Arkadaşlar şimdi ben 5+0 ım bugun. Perşembe ya da cuma başka bir doktora gidicem. Alttan bakması sıkıntılı mı değil mi? Bi şeyler okudum burada anlamadım alttan bakmak önerilmiyor mu

Kızlar griptim ya burnum durdu akması başıma vurdu dünden beri direndim ama geçmiyor parol içsem birşey olmaz dimi
Parola izin veriliyor genelde, 250lik kullanabilirsin. Ama doktoruna da bir sor
Arkadaşlar şimdi ben 5+0 ım bugun. Perşembe ya da cuma başka bir doktora gidicem. Alttan bakması sıkıntılı mı değil mi? Bi şeyler okudum burada anlamadım alttan bakmak önerilmiyor mu
Bebeğe bir zararı olsa doktorlar bakmazdı gebelikte. Diğer zamanlardaki vajinal muayeneden farklı olarak çok girişten bakıyorlar korkma
Bende 6+4 deyim kese yolk tamam ama bebeği daha göremedik
Endişelenmeli miyim dedim 1 hafta sonra görürüz büyük ihtimal dedi
Nazlı demek ki birazcık. Görünür haftaya

İlk defa kustum tarihe not olsun yarın bende kalp atışı için gideceğim doktora. Geçen hafta pazartesi alttan muayene ile keseyi görmüştük yine alttan mı muayene edilir acaba kalp için?
Normal ultrasonda duyamazsa alttan bakar kuzum
Kızlar hematom yaşayan var mı? Benim geçmişti bi daha oluşmuş istirahat ve iğne falan verdi doktor. Bir de ben 2.5 kilo aldım inanın yemiyorum neden böyle bi fikri olan var mı
Ödem olmuş olabilir suyu arttirabilirsin kuzu
7 haftalikken alttan muayene etti doktorum yine bakalimm haftaya 9 hafta olucazz nasil muayene edicek acaba
Kuzum çok fazla alttan muayeneye girme gerekirse 1 hafta geç git. Kuzenimin eşi o şekilde gebeyken enfeksiyon kapti 5 aylık prematüre dogdu. Kızı şuan 3 yaşında ama 7 aylık bebekten farkı yok yinede en iyi sen bilirsin
Kalp atışını duyduktan sonra başlıyor genelde ya da bı kaç gün öncesinde ama umarım yaşamazsın rezil bişey
Malesef aynı durumdayim eve giresim gelmiyor
Kızlar griptim ya burnum durdu akması başıma vurdu dünden beri direndim ama geçmiyor parol içsem birşey olmaz dimi
1 tane parola bişey demiyorlar

Benim de saçlar sarı dipler siyah 12.hafta doldurunca dipleri 7.1 8.1 karışımını yapıcam boylara da tarayarak yayınca güzel oluyor. Bunun hayali ile bu siyah diplere katlanıyorum

fetal DNA testi fiyatlarını araştırdınız mı acaba? Ben de yaptırmak istiyorum da

Bende 1 sene önce yaşadım ve hatta 2. Kez yaşadım.. Şimdi hiç bir belirtim yok korkuyorum Allaha sığınıyorum korktuğumuzdan emin eylesin hepimizi
bende de ayni sekilde, iki defa ve su anda belirtilerim azaldi yine, tipki oncekilerinki gibi. cok korkuyorum gercekten, Allah'im insallah hepimizin kucagina bebegimizi saglikli bir sekilde almayi nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…