2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Merhaba benim de 12. haftada alttan muayene yapılacak. Hatta duruma göre dikiş ya da pesser halka takılacak.
Benim doktorum kesin atarız demiyor kontrollü gideriz diyor bakarız kısalma var mı yok mu diye ama dikiş olsa kafam daha rahat eder
Bende 6+4 deyim kese yolk tamam ama bebeği daha göremedik
Endişelenmeli miyim dedim 1 hafta sonra görürüz büyük ihtimal dedi
😔
Yolk göründüyse dert etme canım kimisi daha geç görünüyor inşallah bir sonraki kontrolde göreceksin😍

Arkadaşlar şimdi ben 5+0 ım bugun. Perşembe ya da cuma başka bir doktora gidicem. Alttan bakması sıkıntılı mı değil mi? Bi şeyler okudum burada anlamadım alttan bakmak önerilmiyor mu
Canım alttan bakılırken ultrasona prezervatif takılırsa (enfeksiyon önlemek için) bir şey olmaz. Onun dışında ne kadar dezenfekte edilirse edilsin enfeksiyon riski var.

Bende 6+1 ken kese ve yolk kesesi gozuktu, 10 gun sonra bebiside gorduk korkmaa. Yolk kesesi varsa bebekte var diyor doktorlar ☺️
Fifiiciğim iyiki varsın İnşallah canım
Doktora dedim zaten Endişelenmeli miyim diye de henüz erken haftaya bakalım dedi kesem de 5+4 de anca gözükmüştü o nedenle evrene iyi mesaj yollamaya devam ediyorum

Fifiiciğim iyiki varsın İnşallah canım
Doktora dedim zaten Endişelenmeli miyim diye de henüz erken haftaya bakalım dedi kesem de 5+4 de anca gözükmüştü o nedenle evrene iyi mesaj yollamaya devam ediyorum
Endiselenmee canim hicc hep bosuna endise ediyoruzz stresse sokuyoruz kendimizii🥺

Goruceksin sende insaAllahh bebisini haftayaa 😍 ki cogu doktor der yolk kesesi varsa bebekte var diyee, kalp atislarinida duyarsiniz insaAllaahh🤲🏻🌸

X