2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bende 1 sene önce yaşadım ve hatta 2. Kez yaşadım.. Şimdi hiç bir belirtim yok korkuyorum Allaha sığınıyorum korktuğumuzdan emin eylesin hepimizi
Çuvalla sana korkma diyeceğim ama işte öyle kolay olmuyor. Sürekli yürek kıpırtısı, aynı şeyler olur mu korkusu. Belirtilere takılma yalnız. Bende de öyle bulantı falan hiç bir şey yok. Sadece yorgunluk

ya bunları okuyunca inan çok motive oluyorum kuzum bugünü kendime seçtim başladım bakalım 🍀🙏
Süpersinnn 😍😍 yapacaksın inan buna aksini hiiç düşünme ilk bikaç günü atlattıktan sonra zaten diğer günler sana vız gelir tırst giderr emin ol allah gücünü veriyor. O ağzındaki iğrenç sigara tadından kokusundan kurtulduğun için aşırı sevineceksin ❤️❤️❤️

Benim 2 gün önce kasıklarımda ağırlar oldu. Batma şeklinde. Ama bugün yok ağrı. Sadece dün bi gözümle ilgili sorun oldu. Bu sabah kan verdim betahcg baktırmak için şimdiye kadar bir kez vermiştim. Bu ikinci olacak artışı iyi mi merak ediyorum. Doktora ne test yapabilecekseniz yapın dedim. Kan verirken içim kötü oluyor bir kerede çoksun aradan. Bu sebeple başka şeylere de bakacaklar.
Hala hamile olduğuma alışamadım. Siz ne zaman söylediniz ya da söylemeyi planlıyorsunuz ailelere? Ben geçen sefer betahcg düzenli artınca söylemiştim. Bu sefer emin değilim

Benim 2 gün önce kasıklarımda ağırlar oldu. Batma şeklinde. Ama bugün yok ağrı. Sadece dün bi gözümle ilgili sorun oldu. Bu sabah kan verdim betahcg baktırmak için şimdiye kadar bir kez vermiştim. Bu ikinci olacak artışı iyi mi merak ediyorum. Doktora ne test yapabilecekseniz yapın dedim. Kan verirken içim kötü oluyor bir kerede çoksun aradan. Bu sebeple başka şeylere de bakacaklar.
Hala hamile olduğuma alışamadım. Siz ne zaman söylediniz ya da söylemeyi planlıyorsunuz ailelere? Ben geçen sefer betahcg düzenli artınca söylemiştim. Bu sefer emin değilim
Benim ilk hamileliğim 4 kez kan baktırdım artış için sonra söyledik ailelelere, daha bebeği görmemiştik. Riskli bir dönem olduğundan sadece anne baba kardeş ve yakın arkadaşlar biliyor. 3 ay dolana kadar bu şekilde kalacak sonra herkese söyleyeceğiz

Günaydın kızlar. Nasılsınız? Haftasonu hiç bakamadım buraya. Hava da güzel olunca bol bol kızımı gezdirdik. Haftaiçi kızı kreşe gönderip işe gelmek dinlenmek benim için :)

Kasık ağrım ara ara devam ediyor. Ama anladığım kadarıyla çoğumuzda var bu durum. Sabredeceğiz yapacak birşey yok :) Hala doktor kontrolüne gitmedim hiç. Ama doktorumu belirledim ve cumaya randevu aldım. 5+6 oluyorum gittiğimde

Kese gördüm hala söylemedim. Tabi benim söylememe sebeplerim var. Söylesem çok sevinirler kendi ailem ama bana bi destekleri olmaz. ☺️ O yüzden gerginlikte olmasın diye söylemedim daha. Eşim kendi ailesine söylemek istemiyor ben de saygı duyuyorum o ne zaman isterse söyler zaten

Günaydın kızlar. Nasılsınız? Haftasonu hiç bakamadım buraya. Hava da güzel olunca bol bol kızımı gezdirdik. Haftaiçi kızı kreşe gönderip işe gelmek dinlenmek benim için :)

Kasık ağrım ara ara devam ediyor. Ama anladığım kadarıyla çoğumuzda var bu durum. Sabredeceğiz yapacak birşey yok :) Hala doktor kontrolüne gitmedim hiç. Ama doktorumu belirledim ve cumaya randevu aldım. 5+6 oluyorum gittiğimde
ben de gitmedim hala doktora Perşembe ilk kontrol. 6+1 olmuş olacak hayırlı haberler alalım 💕

Kese gördüm hala söylemedim. Tabi benim söylememe sebeplerim var. Söylesem çok sevinirler kendi ailem ama bana bi destekleri olmaz. ☺️ O yüzden gerginlikte olmasın diye söylemedim daha. Eşim kendi ailesine söylemek istemiyor ben de saygı duyuyorum o ne zaman isterse söyler zaten
Tuhaf belki ama ben bir şey saklıyor gibi hissediyorum kendimi 🤦🏻‍♀️ Ama bu benim tuhaflığım muhtemelen 😂

X