2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
İlk 3 ay sakıncalı canım ama ondan sonra istersen bitkisel içerikli bir boyayla boyarsın tabi doktoruna muhakkak danış beyazlarına da çok takılmayacaksın artık hamilesin sonuçta doğal bir durum
Benim eşim içtiği için biraz daha zor oluyor tabi ama hep kendimi gazlıyorum işte sen iradenle kaç kilolar verdin bebeğin için sigarayı mı bırakamayacaksın diye

bahari bekliyorum Umarim ikiniz de birakabilirsiniz
Bebeginizin gorecegi zarari dusunmek sizi daha iyi motive edecektir.
Sigaranin bebege zararlari ile ilgili yazilar da okuyabilirsiniz.
Caniniz sigara istediginde agzinizi sevdiginiz bir yiyecekle oyalayabilirsiniz.
Gunun belli zaman araliklarinda ( rutininiz varsa mesela her kahveyle sigara icmek gibi) caniniz daha cok ister o sirada kendinizi oyalayacak bir sey bulabilirsiniz. O vakti gecince sigara istegi biraz köreliyor bir sonraki ataga kadar. Böyle böyle birakiyorsunuz. Sigarayi istediginizde aklinizi ve agzinizi mesgul edin.

Benim doktor ilk gebelikte zararli boyatma dedigi için ben hiç boyatmamiştim. Senin gibi benim de beyazlarim var çok gıcık oluyorum.
Zarari olur diye riske de atamiyorum.
Bitkisel organik dedikleri boyalara da nedense hiç güvenemiyorum.
Kinayi arastiriyorum ( hint kinasi degil o zararli) hicbir zarari yok.
Kokusundan kurtulma yolunu bulursam kina yapacagim o da 3 aydan sonra.

Canım benimde ortaokuldan beri beyazlıyor. En son aralık ayında boyadım ve artık boyamama kararı aldım. Kendi saçlarım koyu kumral ve sarışınım şu an. Yani beyazlar uzasada çok göze batmıyor şimdilik. Saçlarımı siyah ve kumral olarakta kullandığım dönemlerde beyazlar çok erken belli olduğu için vr çalıştığım için şöyle bir yöntem kullanıyordum. Göz farlarıyla saçımın ayırılan kısmına bir kaç fırça darbesiyle dip yapıyordum. Zaten çok alan olmuyor. İki günde bir saçını yıkıyorsan bayağı idare eder ilk 3 ay için. Ben ayrıca açıcı kullandığım için artık boyamama kararı aldım. Ama sen 3 ayı atlatırsan sarı dışında bir renkse tek kalemde dip attırır geçersin. Umarım faydası olur.
Tek taraflı baş ağrısı ile uykudan uyandım kızlat
Bende sahura kalktım canım şimdi göğüslerimin ikiside alttan ve yandan nasıl zonkluyor anlatamam. Bu bebeğimde ilkkez başladı göğüs ağrısı. Parol ve başını bir bezle sıkmak biraz işe yarıyor geçen hafta bende tek taraflı göze vuran bir ağrı yaşamıştım. Geçmiş olsun canım.

Çift embriyo transferlerinde böyle olabiliyor. İki embriyodan bir tanesi tutunamayınca beta değerinde gerileme oluyor. Kanama ds bununla ilgili olabilir. Tabi en doğru bilgiyi doktorunuz verecektir
Teşekkür ederim biri benimle kalsın sağlıklı olsun başka bir şey istemiyorum perşembe kontrole çağırdı o zaman belli olur

evet kuzum başarırız biz bunu dünden buyana çalışmalarım var iyide gidiyor

ya bunları okuyunca inan çok motive oluyorum kuzum bugünü kendime seçtim başladım bakalım

çok haklısın kuzum bugünü kendime o tarih seçtim tek tük içiyordum onuda bırakmak için bugün o gün diyip başladım

Bende de pek belirti yok bulantı kusma vs sadece göğüslerim dolgunlastı hassasiyet oluştu. Keseyi görmüştüm bugün kalp atışı için gidicez

Bende de pek belirti yok bulantı kusma vs sadece göğüslerim dolgunlastı hassasiyet oluştu. Keseyi görmüştüm bugün kalp atışı için gidicez
Ben boyatmayacağım canım. Benimde saçlarım sarıydı diplerim simsiyah bu ay dip boyasına gidecektim 9 ay yalan oldu. Canı sağ olsun miniğin. Boyalarda çok ciddi kimyasallar var. Ne olur ne olmaz. Artık beyaz saç da moda

Benim saçlarım iki yıldır yaşadıklarım yüzünden baya beyaz özellikle ön tarafım bembeyaz. Ben doğuma kadar boyatmayacağım. Kimyasal her türlü kimyasal doğalı olduğunu düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…