2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bugün kasıklarım çok ağrıyor. Var mı böyle ağrı yaşayan. Kızım 22 kilo ve sürekli mama sandalyesine oturt kaldır oto koltuğuna oturt falan kucağıma almak zorundayım. Korkuyorum
Canım dün hamile kaldığımdan beri ilk kez kasık ağrılarım oldu bi anda kramp giriyor nasıl canım yanıyor anlatamam ben de öyleydim

Sen hala kullaniyormusun canimm estrofemi? Benim doktorum kalp atisindan sonra kesti o ilacii

Dunde saglik ocagina gitmistim ilac yazdirmaya receteyi gorunce oda dedi estrofemi kesmistir doktorun kalp atislarindan sonra diye evet dedimm
Hayır 12. haftaya kadar devam edicez dedi, kullanıyorum hala acaba ben neden devam ediyorum, neden kesmedi Çarşamba günü randevum var, tekrar sorarım

Sen hala kullaniyormusun canimm estrofemi? Benim doktorum kalp atisindan sonra kesti o ilacii

Dunde saglik ocagina gitmistim ilac yazdirmaya receteyi gorunce oda dedi estrofemi kesmistir doktorun kalp atislarindan sonra diye evet dedimm
Ben daha ilk kontrole gitmedim sanırım bu hafta ya da haftaya duyarız kalp atışını. O zaman kadar yeter şükür

Hayır 12. haftaya kadar devam edicez dedi, kullanıyorum hala acaba ben neden devam ediyorum, neden kesmedi Çarşamba günü randevum var, tekrar sorarım
Ayneen sor bakiyimm canim bende merak ettimm, digerlerine devam ediyorum bende 12. Haftaya kadarr sonunda yazdirdim saglik ocagina kan sulandiricilari baya bir masraftan kurtuldumm yaa bilseydim daha once giderdim

Ben daha ilk kontrole gitmedim sanırım bu hafta ya da haftaya duyarız kalp atışını. O zaman kadar yeter şükür
Aynenn, cogu kiside okumustum zaten kalp atisini duyunca estrofemi kestiklerini, gidince banada aynisini dedi zaten. Ama kimi doktor devam ettirebiliyormuss sanirimm, ama demekki cok gerek olmuyor kalp atisindan sonra

Ayneen sor bakiyimm canim bende merak ettimm, digerlerine devam ediyorum bende 12. Haftaya kadarr sonunda yazdirdim saglik ocagina kan sulandiricilari baya bir masraftan kurtuldumm yaa bilseydim daha once giderdim
Biraz araştırdım. bazı doktorlar keseyi görünceye bazıları kalp atışını duyuncaya bazıları da 12. haftaya kadar devam ettiriyormuş ilaçları. Artık ilacı bulamasam da sıkıntı yapmam

İlaç masrafından kurtulmana sevindim gerçekten bi yerden sonra zorluyor. Ben de sulandırıcıları kestikten sonra öğrendim yazılabildiğini

Yuzyilda hale hanim cok iyo dediler ona gittim baktim acayip sira var nilufer diye birine değiştirdik kaydi :) sen kime gidiyorsun?
Yüzyıl gerçekten çok kalabalık oluyo canm. Ben ilk testi pazar günü ersoyda yaptrmıştım sonra normal devlette randevu ancak Haydarpaşa numune de bulmuştum keseyi orda gördüm. Aile hekime gidiyorum bi de şimdilik ama kalp atışını duyunca bulmam lazım bi doktor artık

Bahsettiğin Ersoy kurtköydekiyse eğer canım pek tavsiye etmem haberin olsun

Aynen aynenn bulamasanda dert etme artikk her doktorun kendi yontemi var demekkii. Evet yaa bazi ilaclar ozele girdigi icin yazamadi ama en azindan onu yazmasi bile yetti bugunde resmi tatil oldugunu unuttumm serum gunumdu depolarda kapaliymiss zar zor biyerden buldumdaa Allahtan

Günaydın kızlar bugün çok saçma bi rüya gördüm ultrasondayım doktor bakıyo kalp sesi geliyo gümgüm aaaa diyorum kalbi duyduk oleyy evet kalp duyuluyo da bebek gözükmüyo diyo doktor hocam diyom kese gümgüm yapmıyo heralde vardır bebek iyice bakın diyomm rüyamda aslında hiç de dğşünmeden uyumuştum ama bilinçaltı işte

Kuzum tahmini doğum tarihimiz 14 Aralık

Evet sürekli konuşuluyor ya bende bu gece rüyamda kız çocuğu vardi kucağımda uyuttum onu

Evet sürekli konuşuluyor ya bende bu gece rüyamda kız çocuğu vardi kucağımda uyuttum onu
Yaaaa çok güzel rüya
Ben de ilk keseyi göreceğimiz gün görmedenki sabah gördüm rüyamda kız cocugu doguruyodum bianda büyüyo seviyorum falan ama işte erkek de çıkabilir bilinçaltımın oyunu olduğunu düşünüyorum ben ikisine de okeyim tabi Rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…