2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar doktorunuz cinsel birliktelik yaşamakla alakalı bi şey dedi mi ilk aylarda yasak mı benimki bi şey demedi bilen varsa yazabilir mi
Valla kızlar benim geçen gece uyurken orgazm tarzı bir kasılmam oldu. Bir yanma, bir bel ağrısı bir kasılma o kadar kötü oldum ki üstüne bir gün kalkmadan yattım.

kızlar tsh ve t4 düşüklüğü olanlar var ise doktorunuz ne şekilde yorum yaptı acaba?
Ben 18. haftadayım t4 alt sınırın altında tsh ise alt sınırda şuan.

Kızlar doktorunuz cinsel birliktelik yaşamakla alakalı bi şey dedi mi ilk aylarda yasak mı benimki bi şey demedi bilen varsa yazabilir mi
İlk aylar biraz daha riskli olduğu için canım riske atmaya gerek yok bence biz bebişi öğrendiğimizden beri yapmıyoruz ama sen yine de doktoruna danış kuzum ben cumartesi gittiğimde soracağım

Kuzum normalde düşük tehlikesi kanama vs yoksa yasak değil ama, bana senin bir kaybın var riske atma dedi.
Valla kızlar benim geçen gece uyurken orgazm tarzı bir kasılmam oldu. Bir yanma, bir bel ağrısı bir kasılma o kadar kötü oldum ki üstüne bir gün kalkmadan yattım.
Önceki geçirdiğim gebelikte bana da oldu 2,3 defa canım hatırlıyorum. Bu sefer olmadı. Sonrasında ağrı oldu adet sancısı gibi. Kuduryoz mu noluyo

Eşim sürekli kedi gibi ama ben ittiriyorum. Topiclerdeki sürtünme yolu ile ilişkiye girenler gibi olacaz yakında ehehha

E bütün kan oraya pompalanıyor çok normal,

Bir_Kucuk_Mars sevgili topic sahibemiz bir küçük tavsiye ile geldim.

Şimdi bizim tabloda kişilerin adına tıkanmıyor, iletişime geçmek açısından isimleri etiket şeklinde girersen çok daha güzel olur.

2. Talep ise bence bu topicte tabloya belirti yazmaya gerek yok çünkü zaten buraya gebeliğini öğrenenler geliyor. Artık belirti takip etmiyoruz. Belirti kısmını gebelik planlayanlar topiclerinin yazması daha doğru olur. Bizim için kese görme haftası kalp atışı görme haftası ve cinsiyet bilgilerinin eklenmesi hem yeterli hemde mantıklı olacaktır. Bazı gruplar başlangıç kilosu da eklemiş, olabilir.

Son olarak tahmini doğum tarihleri sıralı şekilde liste düzenlenirse çok daha güzel olur, yakın tarihte doğuracaklar birbirini daha rahat bulur.

Son düzenleme:
Banada oldu iki defa o galiba rahim kasılması birşey oluyor çok ilginç evet bende adamdan kaciyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…