2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Çok doğru söylüyorsunuz evet oluruna bırakmak lazım kasiyoruz her kaşık ağrısinda korkuyoz aslında çok normal sağolun valla için hafifledi

Sen hala kullaniyormusun canimm estrofemi? Benim doktorum kalp atisindan sonra kesti o ilacii

Dunde saglik ocagina gitmistim ilac yazdirmaya receteyi gorunce oda dedi estrofemi kesmistir doktorun kalp atislarindan sonra diye evet dedimm

Merhabalar ben daha dün hamile olduğumu öğrendim test yaptım. 23-24 Aralık 2022 tarihinde doğum yapacağım gösteriyor. 5 haftalık hamileyim Test yaptım ve pozitif çıktı. 23 yaşındayım Kayseri de yaşıyorum son regl tarihim 18 Mart 2022 :))) hamilelik belirtilerim ise geciken regl kasık bel ağrısı göğüste aşırı hassasiyet

Hayırlı olsun, grubu açan olmayınca gereksinim duydum, hep birlikte bu süreci sağlıkla tamamlarız inşallah
SAT ve öğrenme sürecinizi paylaşır mısınız?
Merhabalar ben daha dün hamile olduğumu öğrendim test yaptım. 23-24 Aralık 2022 tarihinde doğum yapacağım gösteriyor. 5 haftalık hamileyim. Test yaptım ve pozitif çıktı. 23 yaşındayım Kayseri de yaşıyorum son regl tarihim 18 Mart 2022 :))) hamilelik belirtilerim ise geciken regl kasık bel ağrısı göğüste aşırı hassasiyet :)

Hoş geldin, hayirli olsun ilk gebelik mi ?

Evet evet o bahsettiklerinin hepsini biliyorum evet o bebek kiyafetli olanlarda cok guzel ama onlardan antepde yok ya yoksa ben onu cok sevmistim. Aynen ya cafe ya da park tarzi bi yerde olur heralde ben dedigim gibi ortama gore ya mesale yaparim ya da kutunun icinde kucuk ucan balonlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…